/hamag/assets/thomas-pet-family-slider-jpg-5128.jpeg

Thomas Pet & Family – specjalista w usuwaniu sierści i plam

Odkurzacz wodny z technologią AQUA+ może naprawdę wiele.

Data publikacji: 28.09.2016
Każdy chciałby, aby w domu czy mieszkaniu panowała czystość. Trzeba o to niestety zadbać. I chociaż sprzątanie nie należy do przyjemnych czynności to znacząco ułatwiają to różnego rodzaju urządzenia AGD, w tym odkurzacze. Jeśli mowa o realizacji wyjątkowo ciężkich zadań, z powodzeniem sprawdzić powinien się Thomas Pet & Family.

Thomas Pet & Family to odkurzacz wodny (pojemność zbiornika wynosi 1,8 litra) wykorzystujący technologię AQUA+. To unikalny system filtra wodnego, dzięki któremu wciągane powietrze jest nawilżane, a to umożliwia bardzo skuteczne zatrzymywanie kurzu, sierści i pyłków. Przekłada się to na jakość powietrza w pomieszczeniu, jest ono czyste, można poczuć się jak po letnim deszczu. Jednocześnie liczyć można na bardzo skuteczne pozbywanie się zabrudzeń.

Urządzenie charakteryzuje się mocą 1700 W i przeprowadza przy tym natryskiwanie, ścieranie i odkurzanie. Świetnie radzi sobie z głęboko osadzonymi zabrudzeniami, plamami na dywanach, tapicerce i różnego rodzaju podłogach. Jednocześnie pozwala pozbywać się sierści, co często bywa prawdziwą zmorą.

Thomas Pet & Family

Producent postarał się tutaj o 3 poziomy regulacji siły ssania, a także system kontroli ciśnienia natrysku. Na uwagę zasługuje bardzo bogaty zestaw końcówek. Thomas Pet & Family oferowany jest w pakiecie z turboszczotką, szczotką do parkietu i dywanów, ssawką szczelinową 36 cm, szczotką do zbierania sierści zwierząt z tapicerki, ssawką do prania dywanów z nakładką do zbierania wody oraz ssawką do prania tapicerki. Mamy zatem do czynienia z bardzo szeroką funkcjonalnością, którą docenią zwłaszcza posiadacze zwierząt domowych.

Korzystanie z odkurzacza Thomas Pet & Family jest bardzo wygodne. Warto podkreślić też kilka dodatkowych rozwiązań, w tym między innymi uchwyty na akcesoria w ramie odkurzacza, dwie pozycja parkowania czy automatyczne zwijanie przewodu. Jego długość to aż 8 metrów, co przekłada się na zasięg pracy wynoszący 11 metrów. Miękkie kółka zapobiegają rysowaniu podłóg.

Źródło: Thomas

Zobacz także

Odkurzacze / #Artykuł

h-jet90-icon-jpg-13197

Duża moc, wygoda i higiena – odkurzacz Samsung Jet™ 90 spełnia wszystkie wymogi

Przyglądamy się modelowi Samsung Jet™ 90 i… wygląda na to, że spełnia wszystkie wymogi charakteryzujące dobry odkurzacz bezprzewodowy.

Odkurzacze / #News

hoover-box-jpg-13172

Czysta przyjemność, przyjemna czystość

Jeden sprzęt, który zaprowadzi w twoim domu przyjemną czystość i zamieni wiosenne porządki w czystą przyjemność. Taką obietnicę zdaje się składać producent odkurzacza Hoover H-Free 500 Hydro Plus.

Odkurzacze / #News

h-sharp-o-box-jpg-13055

Jeden odkurzacz, by wysprzątać cały dom (i nie tylko)

Sharp twierdzi, że jego nowe odkurzacze pionowe mogą cię zainteresować. I rzeczywiście mogą – bo wystarczy ci to jedno urządzenie, aby cały dom był dokładnie poodkurzany.