/hamag/assets/tefal-zc500h38-slider-jpg-5264.jpeg

Pełnowartościowy sok z wyciskarki Tefal ZC500H38

Sok pyszny, świeży i pełen witamin – taki jak lubisz.

Data publikacji: 04.10.2016
Zwykła woda najlepiej nawadnia, a kawa czy herbata to nie tylko napój, ale wręcz rytuał. Często niedocenianym, a jakże istotnym dla naszej zdrowotności napojem jest też sok, przede wszystkim ten świeżo wyciskany. Jeżeli chcesz cieszyć się pełnowartościowymi sokami, przyjrzyj się nowej propozycji firmy Tefal – wyciskarce Infinity Press Revolution ZC500H38.

Tefal Infinity Press Revolution ZC500H38 to wyciskarka do soków, która wykorzystuje mechanizm wolnoobrotowy. Choć może to brzmieć jak krok do tyłu w porównaniu z szybkimi urządzeniami, w rzeczywistości jest to najlepsze, na co możesz postawić. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że zwiększona jest precyzja, a do tego podczas wyciskania soków utrzymywana jest niska temperatura, co jest kluczowe dla zachowania pełni witamin i przeciwutleniaczy z owoców. Technologia Juice Press sprawia, że w przypadku pomarańczy otrzymujesz nawet o 35 proc. więcej soku, który zawiera ponadto o 30 proc. więcej witaminy C i o 75 proc. więcej przeciwutleniaczy niż gdyby skorzystać z wyciskarki poprzedniej generacji.

Wyciskarka do soków Tefal Infinity Press Revolution ZC500H38

Wyciskarka do soków Tefal Infinity Press Revolution ZC500H38 zapewnia najlepsze efekty. Wydajność gwarantowana jest przez silnik o mocy 300 W oraz obrotowy ślimak ze stali nierdzewnej. Dzięki trzem kominom możliwe jest równoczesne wyciskanie soków z różnych składników – owoców, warzyw czy ziół. Na uwagę zasługują też: separator piany oraz dzbanek o dużej pojemności 1 l. Niepokoić może brak opcji regulacji prędkości, ale to właśnie zawsze odpowiednio dobrane obroty są przecież najważniejszą cechą tego urządzenia. W dodatku jego funkcjonalność nie kończy się na robienia soków. Dzięki filtrom ze stali nierdzewnej wyciskarka sprawdzi się również podczas przygotowywania koktajli i smoothies, a także przecierów i sosów. Całości dopełnia możliwość mycia w zmywarce.

Źródło: Tefal

Zobacz także

Wyciskarki do soków / #Artykuł

jaka-wyciskarka-sokow-iko-jpg-12084

Jaka wyciskarka do soku? TOP-5 polecane modele

Sprawdzamy które wyciskarki do soków są warte polecenia i na jakie cechy poszczególnych modeli zwracać uwagę.

Wyciskarki do soków / #News

zeby z przebarwieniami.jpeg

Wyciskarka wolnoobrotowa Kenwood PureJuice Pro – więcej soku i mniej bałaganu

Kenwood PureJuice Pro JMP800 to wyciskarka, która dostarczy Ci potężną dawkę witamin każdego dnia.

Wyciskarki do soków / #Test

redmond-rj-m920s-e-classic-jpg-9662

Test wyciskarki do soków REDMOND RJ-M920S-E

REDMOND RJ-M920S-E to wolnoobrotowa wyciskarka do soków. Jak się sprawuje w kuchni?