/hamag/assets/tefal-gc712d34-optigrill-slider-jpg-7722.jpeg

Tefal GC712D34 OptiGrill – naprawdę inteligentny grill

Tefal GC712D34 OptiGrill pozwoli zapomnieć o zimie i przygotować ulubione dania w domowym zaciszu.

Data publikacji: 08.02.2017
Za oknami panuje obecnie w pełni zimowa aura i o grillowaniu na świeżym powietrzu trzeba na dłuższy czas zapomnieć. Dla wielu osób jest to prawdziwa katorga, ale na szczęście można sobie z tym poradzić. Trzeba tylko dokonać zakupu odpowiedniego urządzenia AGD, takiego jak chociażby Tefal GC712D34 OptiGrill.

To grill elektryczny, dzięki któremu w domowym zaciszu przygotujemy swoje ulubione potrawy. Producent zadbał tutaj nie tylko o dużą moc 2000 W, ale także kilka innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym możliwości Tefal GC712D34 OptiGrill prezentują się naprawdę okazale.

W głównej mierze chodzi tutaj o technologię Automatic Sensor Cooking. Pozwala ona urządzeniu wykrywać liczbę produktów umieszczanych na grillu oraz ich grubość i następnie automatycznie dostosować do nich temperaturę i czas grillowania. Zapewnia to nie tylko wysoki komfort użytkowania, ale również najlepsze efekty pieczenia. Całość bazuje na 6 sześciu automatycznych programach grillowania: burger, drób, kanapka, kiełbasa, czerwone mięso i ryba oraz 4 stopniach temperatury.

Tefal GC712D34 OptiGrill

W obsłudze urządzenia pomaga wbudowany panel kontrolny. Liczyć można tu między innymi na kolorowe wskazania dotyczące statusu grilla i przygotowywanych produktów. Kolor fioletowy symbolizuje nagrzewanie, niebieski oraz zielony rozpoczęcie smażenia, a żółty, pomarańczowy i czerwony to kolejne stopnie wysmażenia produktów.

W przypadku tego typu urządzenia bardzo cenna jest możliwość zdjęcia i mycia płyty w zmywarce. Na szczęście projektując Tefal GC712D34 OptiGrill producent o tym nie zapomniał. Wymiary powierzchni pieczenia wynoszą tutaj 30 x 20 cm, a przewód zasilający mierzy 1,2 metra. Nie zabrakło też tacki na soki i tłuszcz, które wyciekają z produktów podczas ich termicznej obróbki.

Źródło: Tefal

Zobacz także

Małe AGD do kuchni / #Galeria

top5-para-classic-jpg-3165

Jaki parowar kupić? TOP 5

Gotowanie na parze to idealny sposób na dobre zdrowie i szczupłą sylwetkę!

Małe AGD do kuchni / #News

floral-2classic-jpg-11509

Legacy Floral, czyli nowa kolekcja Russell Hobbs

Najnowsza kolekcja Legacy Floral marki Russell Hobbs jest pełna szaleństwa i kwiatowej świeżości!

Małe AGD do kuchni / #Recenzja

classic-jpg-11383

Gofrownica MPM MGO-25 – wspomnienie lata

Prosta w obsłudze i ładna. Gofrownica MPM MGO-25 to sposób na domową gofrarnię!