/hamag/assets/suszarki-samsung-slider-jpg-9293.jpeg

Te genialne suszarki do ubrań

Nowoczesna automatyczna suszarka do ubrań może Cię poważnie zaskoczyć.

Data publikacji: 08.05.2017
Czas i przestrzeń w mieszkaniu – oto, co można zyskać dzięki automatycznej suszarce do ubrań, będącej dobrym dopełnieniem pralki. Choć wydawałoby się, że to proste urządzenia AGD, które nie mogą niczym zaskoczyć, okazuje się, że jest całkowicie inaczej. Przekonuje nas o tym Samsung, wymieniając kilka praktycznych funkcji, jakie oferuje ten sprzęt.

Jedną z największych korzyści płynących z korzystania z suszarki automatycznej jest uwolnienie mieszkania od mokrych ubrań porozwieszanych czasem gdzie się da. Nie jedyną jednak, bo – wbrew temu, co zwykło się uważać – ubrania wysuszone w urządzeniu są też łatwiejsze w prasowaniu niż te suszone na sznurach czy wieszakach. Jest tak dzięki nowoczesnym bębnom, które są projektowane tak, by pozostawać delikatne dla tkanin przez cały cykl.

Nowoczesna suszarka do ubrań to także szereg ciekawych, inteligentnych funkcji i technologii. Rozwiązaniem, o którym szczególnie warto wspomnieć jest Optimal Dry, czyli system, który optymalizuje ustawienia suszenia, biorąc pod uwagę najważniejsze parametry ubrań. Nie działałby poprawnie, gdyby nie trzy zaawansowane czujniki: wilgoci (monitorujący wilgotność tkanin), temperatury (nie dopuszczający do przegrzania ubrań) i wymiany ciepła (zapewniający wysoką efektywność suszenia). 

automatyczna suszarka do ubrań Samsung

Jeszcze do niedawna sercem automatycznej suszarki była grzałka – niewydajna i niezbyt oszczędna. Producenci coraz częściej stawiają jednak na ekotrendy, co zaowocowało zastąpieniem grzałki pompą ciepła. Gwarantuje ona efektywny i ekonomiczny system suszenia ubrań, który pozwala ograniczyć zużycie energii nawet o 50 procent. Jest to także oszczędność. Zachować pieniądze w kieszeni pomaga też System Smart Check, który o usterkach powiadomi Cię za pomocą aplikacji mobilnej – nie trzeba za każdym razem (których, życzymy, by było jak najmniej) wzywać fachowca.

Źródło: Samsung

Zobacz także

Duże AGD / #News

h-suszarki-icon-jpg-13082

Suszarka automatyczna. Będzie jak zmywarka?

Jeszcze niedawno zmywarka była uważana za zupełnie zbędny sprzęt – dziś niemal nie wyobrażamy sobie bez niej życia. Znajduje się w coraz większej liczbie domów i z powodzeniem ułatwia życie. Czy taka sama przyszłość czeka suszarki automatyczne?

Duże AGD / #News

h-vestfrost-wfg18-box-jpg-13047

Bezpieczna i stylowa przestrzeń dla wina

Chłodziarka Vestfrost WFG18 to bezpieczna przestrzeń dla wina. Zastosowane technologie dbają o zachowanie jego idealnego smaku, koloru i aromatu.

Duże AGD / #News

h-sharp-suszarka-box-jpg-12971

Na pytanie o nowoczesne suszarki odpowiada Sharp

Oszczędzaj czas, energię, miejsce i… nerwy – nowe suszarki Sharp z linii TD mogą okazać się w tym bardzo pomocne.