/hamag/assets/targ-slajder-jpg-9058.jpeg

Targ pełen życia

Coraz dłuższe dni zachęcają do wieczornych wypadów na miasto. Pyszne jedzenie, intrygująca muzyka i doborowe towarzystwo – tym kusi Nocny Targ Towarzyski w Poznaniu.

Data publikacji: 21.04.2017

Wieczorami wolicie wybrać się na ciekawy koncert czy może kolację z drugą połówką? A może macie po prostu ochotę napić się ze znajomymi? Czasem pomysłów jest tak wiele, że trudno się zdecydować. Na szczęście coraz popularniejsze są cotygodniowe azjatyckie markety łączące w sobie zarówno strawę dla duszy, jak i dla ciała. Aby je odwiedzić, nie trzeba już jechać do Londynu czy Berlina – wystarczy wypad do serca Wielkopolski. Ich idea zawitała bowiem także do Poznania – już 28 kwietnia rusza pierwszy Nocny Targ Towarzyski.

Czego możemy się spodziewać odwiedzając Nocny Targ Towarzyski? Doskonałej atmosfery i wszystkiego, czego potrzeba do wybornej zabawy. Na ulicy Kolejowej 23 na terenie starych hal naprawczych PKP, odbywać się będą koncerty, warsztaty, festiwale kulinarne, projekcje kina letniego, niedzielne śniadania, a także targi. Przy okazji będzie okazja do próbowania nowych smaków i spędzenia czasu z przyjaciółmi w najprzyjemniejszy możliwy sposób. Organizatorzy obiecują, że na Nocnym Targu Towarzyskim nie będzie czasu na nudę. Podczas pierwszego wydarzenia zagrają m.in. Flirtini, SoDrumatic Productions, Spisek Jednego Kroki i Youth Novels, natomiast o doznania kulinarne zadba ekipa z bloga MYTUJEMY, która starannie dobrała wystawców.

Wybór będzie spory – od smaków orientalnych, przez typowo mięsne propozycje, kończąc na lodach i eksperymentach kulinarnych. Wśród wystawców są m.in. Najs Cream, Pan Kalmar, Cubanos, Fufu Wine Bridge, Maczane, Bushimi Sushi Burrito, Shrimp House i wiele innych – łącznie do wyboru będzie aż 25 różnych propozycji kulinarnych. Jedzenie to jednak nie wszystko. Targ ma być w końcu miejscem o wielu możliwościach, zaspokajającym różne potrzeby – także chęć na zmianę uczesania lub nowy tatuaż, miejscówka na Kolejowej jest także stuprocentowo dog friendly. Z kolei już w maju, na Poznaniaków czekają kolejne atrakcje przygotowane przez Nocny Targ Towarzyski, m.in. Dancing Międzypokoleniowy, który uświetni słynna DJ WIKA. Zapowiada się pysznie i bardzo towarzysko. Pierwszy Targ startuje 28 kwietnia o 18:00 i ma zakończyć się o 4 nad ranem. Motto organizatorów to jemy w nocy, tańczymy w dzień, relaksujemy się całą dobę. Jesteście gotowi na tak intensywny początek majówki?

 

Źródło: Nocny Targ Towarzyski

Zobacz także

HAmagowe nowiny / #News

archi-classic-jpg-11636

WIECZORY Z ARCHITEKTURĄ w listopadzie!

ARCH_event w listopadzie zaprasza na trzy WIECZORY Z ARCHITEKTURĄ – trzy różne miejsca, trzech zdolnych polskich architektów i potrójna możliwość zdobycia informacji na temat nowości produktowych w Polsce.

HAmagowe nowiny / #News

konwent-classic-jpg-11604

Konwent Rozwoju 3#: biznes ponadczasowy!

Konwent Rozwoju 3# już 17 listopada odbędzie się w Poznaniu! Zapraszamy wszystkich tych, którzy stawiają na progres!

HAmagowe nowiny / #News

proday-classic-1-jpg-11513

#PROday – event dla branży wnętrzarskiej

Interesujecie się urządzaniem wnętrz? Chcecie podzielić się swoim nowatorskim pomysłem? Poznajcie projekt #PROday!