/hamag/assets/braun-mq-9087-slider-jpg-8449.jpeg

Szybkie i wygodne blendowanie z Braun MQ 9087

Braun MQ 9087 to blender ręczny wyposażony w mocny silnik, perfekcyjne ostrze oraz technologię SPLASHControl.

Data publikacji: 23.03.2017
Spośród naprawdę wielu urządzeń AGD do kuchni trudno jest pomijać blendery. Z racji swoich gabarytów, świetnej ergonomii i szerokiej funkcjonalności błyskawicznie zdobyły one serca niejednego użytkownika. Oczywiście każdy z modeli jest inny i warto o tym pamiętać przy zakupie, jednocześnie biorąc pod uwagę Braun MQ 9087.

Jest to propozycja, w której na pierwszy plan wysuwa się bez wątpienia technologia SPLASHControl. Dzięki specjalnie zaprojektowanej końcówce nie ma tutaj problemu z rozchlapywaniem przygotowywanych produktów, co często potrafi nieco zniechęcać do korzystania z blendera. Skoro jednak w tym przypadku omawiany problem został wyeliminowany, praca jest zdecydowanie przyjemniejsza, nie trzeba obawiać się zachlapanego blatu czy ubrania.

Także efektowana, ponieważ w Braun MQ 9087 mamy do czynienia z wysokiej jakości ostrzem oraz technologią ActiveBlade. Odpowiada ona z ruch ostrza w górę i w dół, co przekłada się na 2,5 razy większą strefę aktywnego blendowania. To z kolei sprawia, że w pracę nie trzeba wkładać wielkiego wysiłku, a rezultaty i tak będą doskonałe.

Braun MQ 9087

Nie bez znaczenia jest przy tym silnik o mocy 1000W. Okazuje się on w pełni wystarczający nawet do obróbki twardych produktów. Dodatkowo, dzięki funkcji Smart Speed można w bardzo wygodny sposób sterować jego obrotami. Wystarczy wykorzystać do tego wbudowany w rączkę przycisk, który reaguje na siłę nacisku. Im jest ona większa tym wyższe obroty silnika.

W obsłudze Braun MQ 9087 pomaga również system EasyClick Plus. Montaż przystawek trwa dzięki niemu dosłownie sekundę i ogranicza się do jednego kliku. A jest to tym bardziej warte podkreślenia, że blender oferowany jest w zestawie ze sporą liczbą akcesoriów. Liczyć można między innymi na tarczę krojącą, trzepaczkę czy pojemnik do miksowania. Nie zabrakło również standardowego pojemnika z miarką.

Źródło: Braun

Zobacz także

Miksery i blendery / #Galeria

classic-jpg-10408

Top 5: Blendery kielichowe

Blender kielichowy to niezbędnik w każdej kuchni. Rozdrabnia, miesza, kruszy, a nawet wyrabia ciasto czy przygotowuje kremowe zupy. Wszystko zależy od modelu. Oto nasz subiektywny wybór pięciu najlepszych urządzeń, który ułatwi zakupowe szaleństwa.

Miksery i blendery / #Test

classic-jpg-10255

Test blendera kielichowego Philips HR2106/00

Philips HR2106/00 to niedrogi, ale skuteczny sprzęt do przygotowywania koktajli i zielonych smoothies!

Miksery i blendery / #News

wybielanie_zebow_classic.jpg

Morphy Richards 48954 – funkcjonalny mikser idealny do domowych wypieków

Morphy Richards 48954 to mikser ręczny, który może pochwalić się dobrym silnikiem oraz ergonomiczną obudową.