Szybkie i precyzyjne gotowanie z AEG 69079IU-MN

Kuchnia AEG 69079IU-MN wygląda nowocześnie, ale nie jest to jej jedyna zaleta.

Data publikacji: 13.02.2017
Jedni lubią przygotowywanie posiłków bardziej, inni mniej. Nie zmienia to jednak faktu, że trudno wyobrazić sobie dom czy mieszkanie bez kuchenki. Sięgniecie po odpowiednio funkcjonalny model pozwoli nie tylko zaoszczędzić czas, ale również przełoży się na efektywniejsze gotowanie.

I jeśli podawać przykłady, jednym z lepszych będzie z pewnością AEG 69079IU-MN. Mamy tutaj do czynienia z piekarnikiem elektrycznym oraz kuchnią indukcyjną. Na pierwszy rzut oka to zatem połącznie, jakich na rynku wiele. Trzeba jednak zagłębić się w specyfikację AEG 69079IU-MN nieco bardziej, ponieważ dopiero wtedy na jaw wychodzą wszystkie atuty urządzenia.

Płyta indukcyjna oferuje tutaj 4 pola, których średnice wynoszą 210 mm, 140 mm oraz 2x 180 mm. Reaguje ona błyskawicznie, temperaturę regulować można natychmiastowo po włączeniu. W piekarniku ważną rolę odgrywają natomiast prowadnice OptiFlex, które gwarantują maksymalną swobodę podczas konfiguracji wnętrza tak, aby bez trudu umieścić w nim także wyższe potrawy lub kilka dań jednocześnie. Trzeba też dodać, że blacha MaxiTray jest o 20% większa niż blachy znajdujące się w konkurencyjnych propozycjach. Piekarnik oferuje tu 8 różnych programów, w tym oczywiście niezbędny dla wielu Grill. Nie mogło zabraknąć też termoobiegu.

AEG 69079IU-MN

Kuchnia AEG 69079IU-MN może pochwalić się też intuicyjnym sterowaniem, głównie za pomocą pokręteł. Ważny jest też wyświetlacz zegara UniSight, dzięki któremu cały czas wiemy, jak przebiega proces gotowania/pieczenia.

Wyświetlacz nie jest też bez znaczenia dla wyglądu całej konstrukcji, podobnie jak front w kolorze stali szlachetnej i szklane drzwiczki piekarnika. Pozwalają one cały czas wygodnie obserwować wnętrze, możliwość demontażu drzwi sprawia natomiast, że ich czyszczenie jest zdecydowanie łatwiejsze.

Pojemność użytkowa piekarnika wynosi 74 litry, a generowany podczas pracy hałas sięga maksymalnie 52 dB. AEG 69079IU-MN to także klasa energetyczna A.

Źródło: AEG

Zobacz także

Piekarniki / #News

candy-piekarnik-icon-jpg-12444

Jak wybrać piekarnik? Zwracaj uwagę na te rzeczy

Przedstawiamy najważniejsze rzeczy, jakie należy brać pod uwagę przy wyborze piekarnika do domu.

Piekarniki / #News

philips-3100-series-ep3550-00-b.jpg

Amica przedstawia piekarniki, które imponują nie tylko wyglądem

Amica EB7551 FINE SOFT i EB65212 FINE to piekarniki do zabudowy – eleganckie i funkcjonalne.

Piekarniki / #News

freggia-oeme45-classic-jpg-9726

Kompaktowy i sprytny, taki jest nowy piekarnik Freggia

Mimo niewielkich gabarytów, Freggia OEME45 to w pełni funkcjonalny piekarnik.