/hamag/assets/tsmart-slajd-jpg-9255.jpeg

Sztuka tworzona smartfonem

Najlepszy aparat? Wbrew pozorom to nie wypasiona lustrzanka, ale to, co zawsze mamy pod ręką – smartfonem również można pstrykać cudowne zdjęcia.

Data publikacji: 08.05.2017

Solidna lustrzanka z kompletem wymiennych obiektywów, to sprzęt o jakim marzy każdy fan fotografii. Dzięki niemu jesteśmy gotowi na każdą sytuację i możemy uwiecznić najpiękniejsze momenty i widoki na jakie się natkniemy. Aparat to absolutny niezbędnik w podróży, gdzie nowe sytuacje i miejsca wyjątkowo inspirują oraz pobudzają fotograficzną wrażliwość. Co z tego, skoro lustrzanka swoje waży, a kilka godzin zwiedzania z ciężkim sprzętem może zmęczyć najbardziej zatwardziałych fotografów. Co zatem wybrać? Jakość lustrzanki czy lekkość i wygodę aparatu wbudowanego w telefon? Odpowiedź jest prosta: oba.

Robienie artystycznych zdjęć telefonem może wydawać się niemożliwe, a każdy profesjonalista z pewnością stwierdzi, że lustrzanka bije kamerki w smartfonach na głowę. Jednak fotografie tworzone telefonami również mogą być piękne i intrygujące – wystarczy tylko wyczucie odpowiedniego momentu i kadru oraz odrobina wsparcia ze strony Black Eye Lenses: Pro Kit. To profesjonalne nakładki na smartfona, które zmieniają go w doskonałe narzędzie fotografa. Zestaw miniobiektywów składa się m.in. z teleobiektywu 3X, rybiego oka oraz obiektywu makro, dającego 15-krotny zoom. Wszystkie obiektywy Fish Eye wykonane są z wysokiej jakości szkieł, umożliwiających profesjonalizm w wersji smartfonowej. To oznacza naprawdę spore możliwości i kompleksowe podejście do zdjęć. Najważniejsze jednak, że całość mieści się w etui 16 cm x 13 cm x 5cm. To tyle co portfel!

Zamiast więc nosić ze sobą ciężki sprzęt, możemy schować zestaw od Black Eye do kieszeni lub plecaka i ruszyć na długie zwiedzanie bez bólu pleców i uciążliwego balastu. To także ulga dla naszej kieszeni – profesjonalny sprzęt fotograficzny to spory wydatek, natomiast zestaw Pro Kit kosztuje jedynie 126 dolarów i jest naprawdę wszechstronny. Doskonale nadaje się na zwiedzanie, ale też na spacery po mieście i okolicach. Jego rozmiary sprawiają, że zawsze można go mieć przy sobie, co oznacza więcej okazji do doskonałych zdjęć. Uniwersalne mocowania pasują do większości aparatów, tabletów, a nawet laptopów. Brzmi kusząco!

 

Źródło: Black Eye

Zobacz także

Trendy / #News

i-dz-icon-jpg-13185

Małe zmiany dla dużej różnicy

Już 22 kwietnia obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji warto poszukać sposobów na to, by zadbać o naszą planetę.

Trendy / #News

ikea-wiosna-icon-jpg-13175

Wiosenny powiew świeżości w IKEA

Wraz z wiosną w sklepach IKEA pojawiają się nowości produktowe, pozwalające tchnąć nieco świeżości do naszych czterech ścian.

Trendy / #News

s-d-icon-jpg-13159

Sztuka w cyfrowej odsłonie

Sztuka i technologia coraz częściej się przecinają. Chociaż nie, to złe słowo – raczej się: uzupełniają. Najlepszym tego dowodem jest ogłoszona właśnie współpraca pomiędzy domem aukcyjnym DESA Unicum a firmą Samsung.