/hamag/assets/oral-b-pro-750-slider-jpg-9379.jpeg

Szczoteczka Oral-B Pro 750 stworzona przez profesjonalistów

Dokładnie czyści zęby i dba o to, by z dentystą trzeba się było widzieć jak najrzadziej.

Data publikacji: 15.05.2017
Choć wizyta u dentysty jest dzisiaj właściwie przyjemnością, dla wielu osób wydaje się koszmarem. Tak czy inaczej, zupełnie nie trzeba się o nic martwić, jeśli są to tylko wizyty kontrolne. Dzięki nowej szczoteczce elektrycznej Oral-B Pro 750 firmy Braun bez trudu doprowadzisz do takiej sytuacji. W czym tkwi jej sekret?

Szczoteczka elektryczna Oral-B Pro 750 powstała we współpracy z profesjonalnymi stomatologami. Charakteryzuje się ponadprzeciętną skutecznością w usuwaniu płytki nazębnej, dzięki rozmieszczonym na okrągłej główce włóknom nachylonym pod kątem 16 stopni, które z powodzeniem okalają każdy pojedynczy ząb. Najważniejsze jest jednak to, co z tym zębem robią – czyszczą go mianowicie niezwykle efektywnie, za co odpowiada technologia czyszcząca 3D, na którą składają się ruchy oscylacyjne, rotacyjne i pulsacyjne.

Od dziecka powtarza się nam, że zęby należy szczotkować 2 minuty. W porządku, ale czy potrafimy w głowie odliczyć dokładnie 120 sekund? Wątpliwe, ale z Oral-B Pro 750 nie ma nawet takiej potrzeby. W rączkę szczoteczki wbudowany został timer, który precyzyjnie odmierza czas i informuje, gdy „norma” zostanie wykonana. Mało tego, funkcja Protimer powiadomi Cię dodatkowo o upływie każdych 30 sekund. Po co? Dla informacji, że czas na mycie kolejnej ćwiartki jamy ustnej.

Szczoteczka elektryczna Oral-B Pro 750

Szczoteczka Oral-B Pro 750 działa w trybie czyszczenia codziennego, co oznacza, że jest to uniwersalny wybór dla osób w każdym wieku. Tryb ten pozwoli Ci zarówno zachować perfekcyjną czystość zębów i jamy ustnej, jak i odpowiednio pielęgnować dziąsła. Pozostając przy zdrowiu dziąseł, warto też wspomnieć o obecności czujnika nacisku, który wyłącza ruchy pulsacyjne, gdy główka szczoteczki jest zbyt mocno przyciśnięta do zębów – dla Twojego bezpieczeństwa. Dużym plusem jest też niewygórowana cena, szczególnie jeśli weźmie się pod uwagę możliwości tego urządzenia.

Źródło: Braun

Zobacz także

Szczoteczki elektryczne / #Recenzja

classic-jpg-12882

Czy to koniec z drogimi sonicznymi szczoteczkami? Testujemy Oclean X Pro

Oclean X Pro to szczoteczka soniczna, którą kupić można na popularnym chińskim serwisie sprzedażowym AliExpress. Tak jak się spodziewacie – kusi niską ceną i sporo obiecuje. Naszym zadaniem było dokładnie sprawdzić, czy warto jej zaufać.

Szczoteczki elektryczne / #Artykuł

classic-jpg-12254

Jaką szczoteczkę soniczną kupić? TOP 5

Zastanawiasz się jaką szczoteczkę soniczną kupić? Na co zwrócić uwagę przy wyborze, na jakie modele warto wydać pieniądze. Na te pytania odpowiadamy w tym zestawieniu najlepszych szczoteczek sonicznych.

Szczoteczki elektryczne / #Recenzja

Whirlpool-BSNF-9152-OX.jpg

Spa dla twarzy – testujemy Braun FaceSpa SE851v

Nowy zestaw do pielęgnacji skory twarzy Braun FaceSpa SE851v kontra wąsik, brwi i zanieczyszczona skóra!