/hamag/assets/swiss-power4ever-slider-jpg-9988.jpeg

Suszarka ekstremalna Swiss Power4Ever

Ponadprzeciętna pod względem wydajności, ochrony włosów i ergonomii. Taka jest nowa suszarka Valera.

Data publikacji: 22.06.2017
Szwajcarscy specjaliści od pielęgnacji włosów – Valera – wprowadzili do sprzedaży nową suszarkę, która sprostać ma wymaganiom nawet tym najbardziej konkretnych użytkowniczek. Model Swiss Power4Ever (SP4 RC) to przede wszystkim – jak zapewnia producent – bardzo wysoka wydajność, nienaganna jakość wykonania oraz gwarancja komfortowych warunków.

Zacznijmy od wydajności. Sercem suszarki Swiss Power4Ever jest nowoczesny, bezszczotkowy silnik ENDURO Brushless, który obok długiej żywotności cechuje się też dużą mocą na poziomie 2400 W. Dzięki niemu możliwe jest osiągnięcie prędkości nawiewu sięgającej aż 155 km/h. W połączeniu z technologią optymalnego przepływu powietrza (ukrywającą się ponad nazwą Smart Air Flow) przekłada się to na skrócenie czasu suszenia nawet o 50 procent w porównaniu do konkurencyjnych rozwiązań.

Suszarka Valeria Swiss Power4Ever (SP4 RC)

Suszarka Valeria Swiss Power4Ever (SP4 RC) reprezentuje wysoką półkę, a to z kolei oznacza, ze nie mogło zabraknąć technologii, które zredukują do minimum negatywny wpływ suszenia. Przede wszystkim jest to generator jonów – jonizacja sprawia, że włosy się nie elektryzują, są gładkie i mają naturalny połysk. Rozwiązanie Colour Care, jak już wskazuje na to sama nazwa, odpowiada zaś za ochronę koloru włosów. Dodajmy, że w zależności od potrzeb można wybrać jedno z aż 6 ustawień temperatury i nawiewu. Jest też funkcja zimnego nawiewu, praktyczna przy utrwalaniu fryzury.

Suszarka Valeria Swiss Power4Ever (SP4 RC)

Suszarka jest bardzo cicha (tylko 69 dB), lekka (niespełna pół kilograma), a do tego ma długi, bo 3-metrowy przewód SuperFlex z obrotowym przyłączeniem Rotocord, co oznacza maksymalny poziom wygody i brak elementów ograniczających swobodę ruchów podczas suszenia włosów. Całości dopełnia zestaw akcesoriów w komplecie: dyfuzor, dwa ultra wąskie koncentratory oraz nienagrzewająca się dysza 7,5 cm.

Źródło: Valera

Zobacz także

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #Recenzja

classic-jpg-12009

Lokówka Philips StyleCare Prestige BHB876 – test

Philips StyleCare Prestige BHB876 to lokówka dla kobiet, które nie są mistrzyniami w kręceniu loków, a lubią je mieć na głowie.

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #Recenzja

classic-jpg-11687

AGD w domowej "kosmetyczce" – moje hity

Suszarka, szczotka prostująca, lokówka, depilator, szczoteczka do twarzy – jest ich sporo na rynku. Jakie modele znalazły się w mojej szafie?

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #News

beurer-fc-100-classic-jpg-9990

Beurer FC 100 – profesjonalna pielęgnacja cery w domu.

FC 100 firmy Beurer to urządzenie do mikrodermabrazji, czyli rewitalizującego złuszczania naskórka.