/hamag/assets/candy-cbwds8514th-slajder-jpg-12495.jpeg

Suszarka do ubrań? To doskonały pomysł

Podpowiadamy, dlaczego warto kupić taki sprzęt do domu i dlaczego pralko-suszarka do zabudowy jest najlepszą opcją.

Data publikacji: 13.05.2019
Polacy robią pranie średnio 3-4 razy w tygodniu. Mokre ubrania trzeba zaś wysuszyć, a wykorzystywanie do tego „sznurów” z wielu względów nie jest najlepszą opcją. Dlatego też już samo posiadanie suszarki w domu jest dobrym pomysłem. Dlaczego decyzja o zakupie modelu 2w1 i do zabudowy jest nawet lepszym? Odpowiadamy!

Suszarka to praktyczne urządzenie, które pozwala zadbać o to, by ubrania szybko zostały wysuszone i nadawały się do założenia niedługo po zakończeniu prania, by nic w mieszkaniu nie zaburzało estetyki, a także by mokry materiał nie pochłaniał najrozmaitszych zanieczyszczeń. Coraz większą popularnością cieszą się suszarki do zabudowy, co nie powinno dziwić, bo przemawia za nimi kilka poważnych argumentów. 

Najważniejsze nich są takie, że zajmują mniej miejsca i umożliwiają zachowanie estetycznej spójności w mieszkaniu. Bardzo dobrze jest dziś też zdecydować się na urządzenie 2w1. Pralko-suszarka – bo o niej mowa – nie pozwoli zaoszczędzić czasu aż tak bardzo jak urządzenie jednofunkcyjne, ale za to zajmie jeszcze mniej miejsca. 

Candy CBWDS8514TH

Wniosek z tego wszystkiego jest oczywisty: najlepszym rozwiązaniem w większości przypadków będzie…  pralko-suszarka do zabudowy. Dobrym przykładem takiego urządzenia jest Candy CBWDS8514TH – model dostosowany do czyszczenia i suszenia nawet bardzo delikatnych tkanin, pozbawiony energożernej grzałki elektrycznej i prosty w obsłudze, za sprawą automatycznego wybierania ustawień (zapewniającego też oszczędność czasu i pieniędzy). Silnik inwerterowy gwarantuje z kolei wysoką wydajność przy niemal bezgłośnej pracy – pozwala to prać (do 8 kg) i suszyć (do 5 kg) ubrania nawet w noc. 

Źródło: Candy

Zobacz także

Duże AGD / #News

h-suszarki-icon-jpg-13082

Suszarka automatyczna. Będzie jak zmywarka?

Jeszcze niedawno zmywarka była uważana za zupełnie zbędny sprzęt – dziś niemal nie wyobrażamy sobie bez niej życia. Znajduje się w coraz większej liczbie domów i z powodzeniem ułatwia życie. Czy taka sama przyszłość czeka suszarki automatyczne?

Duże AGD / #News

h-vestfrost-wfg18-box-jpg-13047

Bezpieczna i stylowa przestrzeń dla wina

Chłodziarka Vestfrost WFG18 to bezpieczna przestrzeń dla wina. Zastosowane technologie dbają o zachowanie jego idealnego smaku, koloru i aromatu.

Duże AGD / #News

h-sharp-suszarka-box-jpg-12971

Na pytanie o nowoczesne suszarki odpowiada Sharp

Oszczędzaj czas, energię, miejsce i… nerwy – nowe suszarki Sharp z linii TD mogą okazać się w tym bardzo pomocne.