/hamag/assets/bosch-phd-9940-slider-jpg-8192.jpeg

Superszybka suszarka Bosch PHD9940

Oprócz mocnego nadmuchu oferuje też narzędzia, dzięki którym Twoja fryzura będzie prezentować się zjawiskowo.

Data publikacji: 13.03.2017
Swoją nową suszarkę do włosów firma Bosch kieruje do tych bardziej wymagających spośród was. Model PHD9940 oferuje niezwykle wysoką wydajność i potrafi zadbać o to, by widziany na Twojej głowie efekt był perfekcyjny. Jak to robi? Między innymi dzięki opcjom regulacji ustawień, jonizacji i dołączanym akcesoriom, ale zacznijmy od początku.

Sercem suszarki jest silnik AC klasy profesjonalnej. Ten jeden element przekłada się na silniejszy nadmuch powietrza, a przy okazji zapewnia też dłuższą żywotność urządzenia i praktycznie bezgłośną pracę. Wróćmy jednak do wydajności, bo to ona jest tutaj kluczowa i to ona robi największe wrażenie. PHD9940 firmy Bosch oferuje przepływ powietrza na zdumiewającym poziomie 91m³ na godzinę, co przekłada się na efektywność suszenia przekraczającą 6 g/min. 

Z boku dobrze leżącej w dłoni i pokrytej antypoślizgowym materiałem rączki znajdują się 2 przyciski. Dzięki nim możesz regulować siłę nadmuchu (w zakresie 2 stopni) oraz temperaturę (3 stopnie). Producent nie zapomniał także o funkcji zimnego nadmuchu, a taki strumień powietrza najlepiej sprawdza się na ostatnim etapie: utrwalania fryzury. W zależności od swoich potrzeb możesz skorzystać z jednego z akcesoriów: dyfuzora zwiększającego objętość lub wąskiego koncentratora.

Suszarka Bosch PHD9940

Suszarka Bosch PHD9940 nie tylko w ekspresowym tempie suszy Twoje włosy, ale też dba o ich odpowiednią kondycję. Miękkie i gładkie, lśniące, a do tego nie elektryzujące się włosy to zasługa funkcji jonizacji. Przed przykrymi zdarzeniami chroni je zaś zabezpieczenie przed przegrzaniem. Z urządzenia korzysta się ponadto całkowicie komfortowo – oprócz cichej pracy i ergonomicznego uchwytu warto wspomnieć jeszcze o lekkiej konstrukcji oraz o długim przewodzie (3 metry), który w żaden sposób nie będzie Cię ograniczał. 

Źródło: Bosch

Zobacz także

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #Recenzja

classic-jpg-12009

Lokówka Philips StyleCare Prestige BHB876 – test

Philips StyleCare Prestige BHB876 to lokówka dla kobiet, które nie są mistrzyniami w kręceniu loków, a lubią je mieć na głowie.

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #Recenzja

classic-jpg-11687

AGD w domowej "kosmetyczce" – moje hity

Suszarka, szczotka prostująca, lokówka, depilator, szczoteczka do twarzy – jest ich sporo na rynku. Jakie modele znalazły się w mojej szafie?

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #News

beurer-fc-100-classic-jpg-9990

Beurer FC 100 – profesjonalna pielęgnacja cery w domu.

FC 100 firmy Beurer to urządzenie do mikrodermabrazji, czyli rewitalizującego złuszczania naskórka.