/hamag/assets/amica-piekarniki-in-slider-jpg-9474.jpeg

Stylowe i funkcjonalne piekarniki Amica do zabudowy

Polski producent rozszerza swoją linię IN o dwa nowoczesne piekarniki do zabudowy.

Data publikacji: 22.05.2017
Stylowy wygląd, praktyczna funkcjonalność, intuicyjna obsługa i najwyższy poziom bezpieczeństwa. Te cechy znajdują się na czele listy priorytetów, którą firma Amica posiłkowała się tworząc swoje najnowsze piekarniki. Oto rezultaty: modele EB422VB IN i EB422VBX IN.

W zgodzie z aktualnymi standardami firma Amica przygotowała dwa piekarniki do zabudowy, które – głównie za sprawą eleganckiej stylistyki – powinny dobrze wkomponować się w wystrój nowoczesnej kuchni. Estetyczny wygląd to jednak tylko górna warstwa, zdecydowanie ważniejsze jest to, co drzemie we wnętrzu tych urządzeń. Czym zatem mogą pochwalić się najnowsze modele polskiego producenta?

Piekarniki do zabudowy Amica EB422VB IN i EB422VBX IN

Piekarniki do zabudowy Amica EB422VB IN i EB422VBX IN potrafią nagrzać się do temperatury 150 stopni Celsjusza w zaledwie 4 minuty. Jest to efekt funkcji Szybki Nagrzew oraz innowacyjnego układu dystrybucji ciepła. Ten drugi zapewnia również równomierne pieczenie, a więc potrawy rozmieszczone po całym wnętrzu piekarnika, będą w dokładnie takim samym stopniu wypieczone i zarumienione. Wybieranie ustawień jest zaś uproszczone do granic możliwości, dzięki programatorowi sensorowemu z wyświetlaczem LED. Łącznie do wyboru jest aż 10 różnych funkcji, pozwalających aktywować lub dezaktywować poszczególne grzejniki i wentylatory.

Piekarniki do zabudowy Amica EB422VB IN i EB422VBX IN

Amica  Amica EB422VB IN i EB422VBX IN to także wysoki poziom ergonomii i bezpieczeństwa. Wspomnieć należy przede wszystkim o halogenowym oświetleniu zapewniającym dobrą widoczność, prowadnicom teleskopowym z funkcją stop, miękkim domykaniu drzwiczek i wnętrzu pokrytym łatwoczyszczącą emalią Easy Clean. Nie można pominąć także Chłodnego Frontu, czyli drzwi wykonanych z aż trzech szyb, dzięki czemu nie występuje ryzyko oparzenia się przy ich przypadkowym dotknięciu.

Sprawdź też nasze zestawienie TOP 5 – jaki nowoczesny piekarnik wybrać?

Źródło: Amica

Zobacz także

Piekarniki / #News

candy-piekarnik-icon-jpg-12444

Jak wybrać piekarnik? Zwracaj uwagę na te rzeczy

Przedstawiamy najważniejsze rzeczy, jakie należy brać pod uwagę przy wyborze piekarnika do domu.

Piekarniki / #News

philips-3100-series-ep3550-00-b.jpg

Amica przedstawia piekarniki, które imponują nie tylko wyglądem

Amica EB7551 FINE SOFT i EB65212 FINE to piekarniki do zabudowy – eleganckie i funkcjonalne.

Piekarniki / #News

freggia-oeme45-classic-jpg-9726

Kompaktowy i sprytny, taki jest nowy piekarnik Freggia

Mimo niewielkich gabarytów, Freggia OEME45 to w pełni funkcjonalny piekarnik.