SteamOne H8 - odświeżający powiew pary

Jeśli odświeżać ubrania, to tylko z parownicą.

Data publikacji: 16.08.2016
Parownice do ubrań coraz częściej goszczą w naszych domach – nie tylko z powodzeniem zastępują klasyczne żelazka, ale też pozwalają w kilka chwil efektywnie odświeżyć poszczególne części garderoby. SteamOne H8 to jeden z najlepszych modeli na rynku – czym sobie zasłużył na takie określenie?

SteamOne H8 to przede wszystkim duża moc (1800 watów) oraz jej płynna regulacja. Wybieranie odpowiednich parametrów działania nie stanowi najmniejszego problemu – zarówno ze względu na intuicyjne sterowanie, jak i szerokie możliwości takiej regulacji. Możesz ręcznie wybrać jeden z czterech programów wyrzucania pary, którego moc sięga 40 gramów na minutę. To oznacza w pełni komfortowe i wydajne odświeżanie oraz prasowanie ubrań.

Kolejną istotną cechą parownicy do ubrań SteamOne H8 jest jej zbiornik o ponadprzeciętnie dużej pojemności, wynoszącej 2,5 litra. Napełniając go do pełna, jesteś w stanie bez problemu pracować nawet przez półtorej godziny. Pozostając przy czasie, warto też wspomnieć o szybkim przygotowaniu do pracy – urządzenie jest gotowe już po 60 sekundach od jego uruchomienia. 

parownica SteamOne H8

Parownica nie wymaga deski do prasowania, a jest w stanie z powodzeniem wygładzić Twoje ubrania. Jej funkcjonalność nie kończy się jednak na tym – możliwe jest również odświeżanie wszelkich rodzajów tkanin, w tym także tapicerki. SteamOne H8 nie tylko wygładza i odświeża, ale też dezynfekuje – przy jego pomocy jesteś w stanie pozbyć się roztoczy, pluskiew i pasożytów.

Dużą wagę producent przyłożył tutaj także do wygody. W skład zestawu SteamOne H8, oprócz samego urządzenia, wchodzi więc składany maszt, wieszak na ubrania oraz nakładka do mebli. Sam sprzęt jest relatywnie lekki i poręczny. Do produkcji urządzenia wykorzystano materiały o wysokiej jakości, co zwiększa jego żywotność. Plusem jest również obecność systemu niedopuszczającego do osadzania się kamienia.

Źródło: SteamOne, SmartLifePolska

Zobacz także

Małe AGD do domu i ogrodu / #Artykuł

szycie2-jpg-12897

Jaka maszyna do szycia dla początkujących?

Zastanawiasz się jaką kupić maszynę do szycia w domu? Podpowiadamy które modele są warte uwagi oraz co ma największe znaczenie podczas wybierania maszyny do szycia dla siebie.

Małe AGD do domu i ogrodu / #Artykuł

classic-jpg-12823

Jaki wentylator do domu? TOP 10

Jaki wentylator kupić do domu lub do biura, gdy za oknem temperatury sięgają 30 stopni, a Ty nie masz klimatyzacji?

Małe AGD do domu i ogrodu / #Artykuł

classic-jpg-12237

Jaki nawilżacz powietrza do domu kupić? TOP 10

Zastanawiasz się jaki nawilżacz powietrza do domu wybrać? Na co zwrócić uwagę i z jakim kosztem trzeba się liczyć? W tym zestawieniu znajdziesz przegląd ciekawych urządzeń poprawiających jakość powietrza w domu.