Startup w służbie seksu

Lovely to najnowszy startup rodem z Polski, który z chęcią wykorzystasz w sypialni

Data publikacji: 05.08.2016

Fani fitnessu nie mogą wręcz obyć się bez najnowszych technologii. Specjalne opaski, trackery i aplikacje naliczają im ilość kroków, spalonych kalorii, przebytych kilometrów, a nawet opracowują plan treningów czy dietę. I chociaż wydawać, by się mogło, że rynek jest wręcz przepełniony, to do akcji wkroczył nowy zawodnik. Lovely ma szansę na sukces, bo ze wszystkich aktywności fizycznych skupił się na... seksie.

– Więcej osób uprawia seks niż sport – tym prostym stwierdzeniem Jakub Konik, Ceo Lovely, zdobył pierwsze miejsce podczas konkursu Tech Open Air, a do tego 50 tys. dolarów na uruchomienie projektu. Trudno się z nim nie zgodzić. Branża erotyczna to dynamicznie rozwijający się biznes, nic więc dziwnego, że w końcu powstał startup, który łączy najnowsze trendy i życie łóżkowe. Filozofia Lovely jest obezwładniająco szczera i zdobywa powoli serca zarówno inwestorów jak i konsumentów. – W Lovely wierzymy, że jeśli więcej ludzi będzie jeszcze bardziej zadowolonych ze swojego pożycia, to w efekcie będzie się im lepiej żyło – tłumaczy Konik.

Czym startup zasłużył sobie na ogromne uznanie podczas Tech Open AIr, jednym z największych konkursów dla innowacji technologicznych w Europie? Lovely to pierwsza zabawka erotyczna w wersji smart, która dzięki połączeniu ze smartfonem pomaga poprawić jakość zbliżenia, a także zwiększa doznania w trakcie. Jest to niewielki, uniwersalny pierścień, który nałożony na penisa analizuje aktywność podczas stosunku i przesyła dane do aplikacji zamontowanej w smartfonie. Po analizie para otrzymuje porady, które sprawią, że każdy kolejny raz będzie jeszcze przyjemniejszy: ciekawe pozycje, techniki oraz... ilość spalonych kalorii.

Dzięki temu poczujemy się rozgrzeszeni z kolejnej opuszczonej sesji na siłowni. W dodatku podczas stosunku pierścień wibruje zwiększając przyjemność dla obu stron. To z kolei zasługa specjalnie zaprojektowanego kształtu Lovely, dzięki któremu doskonale przylega do ciała zarówno mężczyzny jak i kobiety. Zabawka została wykonana z wysokiej jakości silikonu, dostępnego w kilku różnych wersjach kolorystycznych. W tej chwili można już zamawiać early birds na portalu Indiegogo. Koszt takiej przyjemności to 149 dolarów, natomiast wersja, która trafi na półki sklepowe będzie 20 dolarów droższa. Być może pojawią się także dodatkowe opcje i możliwości urządzenia, szczególnie, że po Tech Open Air, Lovely znalazło aż czterech zainteresowanych startupem inwestorów.

Źródło: Mam Startup / Indiegogo

Zobacz także

Trendy / #News

i-dz-icon-jpg-13185

Małe zmiany dla dużej różnicy

Już 22 kwietnia obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji warto poszukać sposobów na to, by zadbać o naszą planetę.

Trendy / #News

ikea-wiosna-icon-jpg-13175

Wiosenny powiew świeżości w IKEA

Wraz z wiosną w sklepach IKEA pojawiają się nowości produktowe, pozwalające tchnąć nieco świeżości do naszych czterech ścian.

Trendy / #News

s-d-icon-jpg-13159

Sztuka w cyfrowej odsłonie

Sztuka i technologia coraz częściej się przecinają. Chociaż nie, to złe słowo – raczej się: uzupełniają. Najlepszym tego dowodem jest ogłoszona właśnie współpraca pomiędzy domem aukcyjnym DESA Unicum a firmą Samsung.