Stadler Form Viktor – odetchnij czystym powietrzem

Oczyszczacz powietrza to świetne rozwiązanie, nie tylko dla alergików.

Data publikacji: 28.07.2016
Oczyszczacze powietrza to niepozorne urządzenia, które mają ogromną moc. Docenią je wszystkie osoby zmuszone do dłuższego przebywania w pokojach czy biurach, ale także alergicy. Dbają o to, by powietrze w pomieszczeniu było wolne od kurzu, pyłków i bakterii, a przy okazji likwidują nieprzyjemne zapachy. Jeżeli zależy Ci na maksymalnej efektywności, sprawdź model Stadler Form Viktor.

Stadler Form Viktor to oczyszczacz powietrza, który został wyposażony w trójelementowy system filtrujący: filtr wstępny blokuje pyłki i drobinki kurzu, filtr HPP radzi sobie z wirusami i innymi drobnoustrojami, a filtr z węglem aktywnym zabija nieprzyjemne zapachy. Duża moc 38 watów oznacza, że cały system działa bardzo sprawnie i gwarantuje świeże i czyste powietrze w pomieszczeniach o powierzchni sięgającej nawet 50 metrów kw. Przepływ powietrza wynosi w tym przypadku 200 m3/godz.

oczyszczacz powietrza Stadler Form Viktor

Viktor może działać przez całą dobę, także w sypialni – nie ma bowiem obaw o to, że oczyszczacz zakłóci Twój sen. Wszystko to dzięki bardzo cichej pracy (generowany hałas nie przekracza poziomu 26 decybeli) oraz specjalnemu trybowi nocnemu, po którego aktywacji diody kontrolne automatycznie się przyciemniają. Możesz sobie zatem zapewnić przyjemniejsze i zdrowsze oddychanie, niezależnie od aktualnej pory dnia.

Każda osoba ma inne preferencje i firma Stadler Form zdaje sobie z tego sprawę. Dlatego też oczyszczacz powietrza Viktor oddaje do dyspozycji użytkowników 5 trybów pracy: cichy, wolny, średni, szybki oraz turbo. Nie brakuje także timera, który pozwala wybrać jedną z 3 opcji: 2, 4 lub 8 godzin. Ciekawostką może być również możliwość stosowania olejków zapachowych, które sprawią, że powietrze w pomieszczeniu nie tylko będzie czyste i świeże, ale też będzie świetnie pachniało, tak jak lubisz.

Stonowany wygląd zapewnia dobre wkomponowanie się w wystrój mieszkania, a niewielkie gabaryty – bezproblemowe przenoszenie z jednego pomieszczenia do drugiego.

Źródło: Stadler FormSprawdź ceny

Zobacz także

Małe AGD do domu i ogrodu / #Artykuł

szycie2-jpg-12897

Jaka maszyna do szycia dla początkujących?

Zastanawiasz się jaką kupić maszynę do szycia w domu? Podpowiadamy które modele są warte uwagi oraz co ma największe znaczenie podczas wybierania maszyny do szycia dla siebie.

Małe AGD do domu i ogrodu / #Artykuł

classic-jpg-12823

Jaki wentylator do domu? TOP 10

Jaki wentylator kupić do domu lub do biura, gdy za oknem temperatury sięgają 30 stopni, a Ty nie masz klimatyzacji?

Małe AGD do domu i ogrodu / #Artykuł

classic-jpg-12237

Jaki nawilżacz powietrza do domu kupić? TOP 10

Zastanawiasz się jaki nawilżacz powietrza do domu wybrać? Na co zwrócić uwagę i z jakim kosztem trzeba się liczyć? W tym zestawieniu znajdziesz przegląd ciekawych urządzeń poprawiających jakość powietrza w domu.