/hamag/assets/stadler-form-selina-slider-jpg-8131.jpeg

Selina podpowie czy powietrze jest dobre

Higrometr Selina firmy Stadler Form na bieżąco monitoruje temperaturę i wilgotność powietrza w pomieszczeniu.

Data publikacji: 06.03.2017
Jeżeli spędzamy dużo czasu w jednym pomieszczeniu – czy to w biurze, czy też w salonie lub gabinecie w domu – powinniśmy zadbać o to, by panowały w nim odpowiednie warunku. Stadler Form Selina to urządzenie, które pozwoli nam kontrolować podstawowe parametry powietrza, a w dodatku wygląda tak stylowo, że szybko staje się istotnym elementem wystroju. 

Selina firmy Stadler Form to niepozorny, mający zaledwie 4 milimetry grubości gadżet, który zalicza się do kategorii higrometrów, czyli urządzeń służących do pomiaru wilgotności powietrza w pomieszczeniu. Sprzęt ten potrafi precyzyjnie (to znaczy z dokładnością do 3 procent) wskazać, jakie warunki panują w biurze lub w pokoju. Dlaczego jest to takie istotne? Ano dlatego, że nieodpowiedni poziom wilgotności może negatywnie wpływać na nasze samopoczucie, a ponadto sprzyjać rozwojowi drobnoustrojów i pleśni. Zbyt suche powietrze może też prowadzić do podrażnienia układu oddechowego i przeszkadzać w spokojnym śnie.

Higrometr Stadler Form Selina

Higrometr Stadler Form Selina na bieżąco monitoruje również temperaturę powietrza w pomieszczeniu. Pomaga to w kontrolowaniu warunków w pomieszczeniu i utrzymywaniu stałej, optymalnej temperatury (czyli takiej na poziomie około 20 stopni Celsjusza). To również jest istotne dla naszego zdrowia, a w szczególności – dla samopoczucia. Zarówno zbyt wysoka, jak i zbyt niska temperatura może prowadzić do obniżenia koncentracji i rozwoju chorób.

Higrometr Stadler Form Selina

Sprzęt dostępny jest w sześciu wersjach kolorystycznych – białej, srebrnej, czarnej, jagodowej, brązowej i limonkowej – dzięki czemu z łatwością wkomponujemy go w każde pomieszczenie. Oprócz nienagannej estetyki urządzenie szwajcarskiego producenta może też pochwalić się absolutnie bezgłośną pracą oraz energooszczędnością, dzięki czemu z powodzeniem może działać nawet w trybie „24 godziny / 7 dni w tygodni”. A dobrze by było, żeby tak pracowało, bo przerw w naszym dobrym samopoczuciu i zdrowiu być nie powinno.

Źródło: Stadler Form

Zobacz także

Małe AGD do domu i ogrodu / #Artykuł

szycie2-jpg-12897

Jaka maszyna do szycia dla początkujących?

Zastanawiasz się jaką kupić maszynę do szycia w domu? Podpowiadamy które modele są warte uwagi oraz co ma największe znaczenie podczas wybierania maszyny do szycia dla siebie.

Małe AGD do domu i ogrodu / #Artykuł

classic-jpg-12823

Jaki wentylator do domu? TOP 10

Jaki wentylator kupić do domu lub do biura, gdy za oknem temperatury sięgają 30 stopni, a Ty nie masz klimatyzacji?

Małe AGD do domu i ogrodu / #Artykuł

classic-jpg-12237

Jaki nawilżacz powietrza do domu kupić? TOP 10

Zastanawiasz się jaki nawilżacz powietrza do domu wybrać? Na co zwrócić uwagę i z jakim kosztem trzeba się liczyć? W tym zestawieniu znajdziesz przegląd ciekawych urządzeń poprawiających jakość powietrza w domu.