/hamag/assets/bosch-mes4000-slider-jpg-8460.jpeg

Sokowirówka z nożem ceramicznym – Bosch MES4000

Poczuj komfort przygotowywania pysznego i pełnowartościowego soku.

Data publikacji: 28.03.2017
Nic nie zastąpi świeżego soku owocowego, warzywnego lub… owocowo-warzywnego. O każdej porze roku możemy się cieszyć takimi napojami dzięki sokowirówkom. Ciekawą propozycję tego rodzaju zaprezentowała ostatnio firma Bosch. Czym może pochwalić się model MES4000?

Sokowirówka Bosch MES4000 robi bardzo dobre pierwsze wrażenie – wygląda nowocześnie i solidnie. Jej obudowa została wykonana z aluminium, które to zapewnia optymalną trwałość urządzenia. Najważniejsze jest jednak to, co kryje się w jej wnętrzu, a jest to przede wszystkim element, którego nie znajdziemy w pierwszej lepszej sokowirówce. Mianowicie: profesjonalny nóż ceramiczny, który – w połączeniu z silnikiem o mocy 1000 watów i dwustopniowej regulacji prędkości – jest w stanie poradzić sobie z dosłownie każdym owocem i warzywem, zarówno tym miękkim, jak i twardszym. Innymi słowy, urządzenie to pomoże Ci zrealizować nawet najbardziej wymyślną smakową fantazję.

Sokowirówka Bosch MES4000

Doskonały sok przygotujesz w dodatku całkowicie komfortowo i – co ważne – szybko. Jest tak nie tylko dzięki wspomnianemu już silnikowi, ale też za sprawą otworu wlotowego o bardzo dużej średnicy (84 mm), który eliminuje konieczność krojenia warzyw i owoców na kawałki. Wystarczy, że umyjesz składniki i w całości możesz je włożyć do urządzenia. 

Sokowirówka Bosch MES4000

Czas na kilka słów o przygotowywaniu soku. Miąższ jest oddzielany i transportowany do pojemnika o pojemności 3 litrów. Sok zaś trafia do pojemnika z regulacją piany, którego pojemność wynosi 1,5 litra. Wylot soku został wykonany z trwałej stali nierdzewnej, a dzięki blokadzie DripStop na blat nie skapnie ani kropelka napoju. Czystość na miejscu pracy jest więc zachowana i nic nie zakłóci Twojej przyjemności płynącej z picia soku pełnego smaku, witamin i aromatu. Po wszystkim także czyszczenie urządzenia nie stanowi problemu. Dlaczego? Bo elementy są zdejmowane i można je umyć nawet w zmywarce.

Źródło: Bosch

Zobacz także

Małe AGD do kuchni / #Galeria

top5-para-classic-jpg-3165

Jaki parowar kupić? TOP 5

Gotowanie na parze to idealny sposób na dobre zdrowie i szczupłą sylwetkę!

Małe AGD do kuchni / #News

floral-2classic-jpg-11509

Legacy Floral, czyli nowa kolekcja Russell Hobbs

Najnowsza kolekcja Legacy Floral marki Russell Hobbs jest pełna szaleństwa i kwiatowej świeżości!

Małe AGD do kuchni / #Recenzja

classic-jpg-11383

Gofrownica MPM MGO-25 – wspomnienie lata

Prosta w obsłudze i ładna. Gofrownica MPM MGO-25 to sposób na domową gofrarnię!