/hamag/assets/tefal-gv9070-slider-jpg-8551.jpeg

Skuteczne prasowanie i ochrona tkanin – Tefal GV9070

Taki powinien być (i jest) nowoczesny generator pary.

Data publikacji: 31.03.2017
Wysokie ciśnienie zapewnia najlepsze rezultaty prasowania, technologia podwójnej ochrony sprawia zaś, że tkaniny są odpowiednio zabezpieczone. Generatorowi pary Pro Express Care GV9070 firmy Tefal zdecydowanie warto więc przyjrzeć się z bliska. Co konkretnie potrafi to urządzenie?

Generator pary Tefal GV9070 ma moc 2400 watów i cechuje się ciśnieniem sięgającym 7,2 bara. Jeżeli te liczby niewiele Ci mówią, to najlepiej wyjaśnić to w następujący sposób: oznacza to skrócenie czasu prasowania nawet o połowę (w porównaniu do wcześniejszych rozwiązań), dzięki głębszemu przenikaniu pary do tkaniny i sprawniejszej likwidacji zagnieceń. Jedne ubrania są łatwiejsze do wygładzenia, inne trudniejsze – na potrzeby tych drugich do Twojej dyspozycji oddawane jest mocne uderzenie pary (do 500 g/min), które poradzi sobie z każdą tkaniną.

Generator pary Tefal GV9070

Aby zawsze uzyskiwać doskonałe efekty, generator pary GV9070 umożliwia wybranie jednego z 3 inteligentnych ustawień. Sam proces prasowania również należy do przyjemnych, dzięki dobrze przemyślanej konstrukcji stopy, zapewniającej łatwe prowadzenie żelazka po tkaninie. Wygodę poprawia również zastosowany zbiornik na wodę – raz, że jest pojemny (aż 1,6 litra), dwa: można go łatwo wyjąc i uzupełnić, nawet podczas prasowania. To się nazywa komfort.

Generator pary Tefal GV9070

Równie skutecznie co prasuje, generator pary firmy Tefal chroni tkaniny. Jest to zasługa kilku elementów. Po pierwsze, technologii Protect System, która poprzez zmianę kropli w parę nie dopuszcza do plamienia ubrań. Po drugie, szufladki Calc Collector, która usprawnia pozbywanie się kamienia z bojlera. Wreszcie po trzecie, wspomniana stopa została wyposażona w technologię samoczyszczenia. Te dwa ostatnie rozwiązania wydłużają ponadto żywotność urządzenia, a producent – co warto podkreślić – zapewnia dostęp do części zamiennych przez 10 lat od zakupu.

Źródło: Tefal

Zobacz także

Żelazka / #Recenzja

classic2-jpg-12016

Żelazko parowe Philips GC4887/30 Azur Pro – test

Philips GC4887/30 Azur Pro to model dla najbardziej wymagających. W jakie funkcje został wyposażony?

Żelazka / #Test

classic-jpg-10795

Philips StyleTouch Pure GC440 – test parownicy do ubrań

Philips StyleTouch Pure GC440/47 to ręczny steamer, czyli parownica do odświeżania i usuwania zagnieceń z ubrań. Idealna dla tych, którzy żyją w ciągłym biegu.

Żelazka / #News

russell-hobbs-light-easy-classic-jpg-7301

Russel Hobbs Light & Easy – po prostu praktyczne żelazko

Prasowanie w poziomie i w pionie – zawsze z doskonałymi efektami.