/hamag/assets/braun-bd-3005-slider-jpg-8666.jpeg

Skuteczna depilacja w domu z Braun BD 3005

Nowy depilator firmy Braun odmieni sposób, w jaki postrzegasz depilację.

Data publikacji: 06.04.2017
Dziś już doskonały zabieg depilacyjny, którego efekty utrzymują się przez wiele tygodni, można bez problemu przeprowadzić w domu. Jest tak dzięki depilatorom IPL, takim jak Silk-expert 3 IPL BD 3005 firmy Braun. Co potrafi to urządzenie?

Depilator Braun Silk-expert 3 IPL BD 3005 wykorzystuje technologię impulsów świetlnych do usuwania włosków na całym ciele, jak również na twarzy. Ta metoda (IPL) ma kilka podstawowych zalet względem konwencjonalnych rozwiązań: przede wszystkim wykonywane nią zabiegi są bezbolesne i nie powodują podrażnień, a do tego niezwykle szybkie i skuteczne. Jakby tego było mało, włoski są usuwane trwale, a efekt utrzymuje się przez wiele tygodni.

Depilator Braun Silk-expert 3 IPL BD 3005

Czujnik SensoAdapt jest jednym z tych elementów, przez które nie można przejść obojętnie obok tego urządzenia. Jest to inteligentny sensor, który 80 razy w ciągu każdej sekundy sprawdza ocień skóry w danym miejscu ciała i odpowiednio dostosowuje intensywność światła. W rezultacie zwiększa się nie tylko skuteczność depilacji, ale też Twoje bezpieczeństwo. Dodatkowo masz do dyspozycji również tryb płynny, w którym uwalnianie fal świetlnych jest szybsze, co zdaniem producenta powinno przełożyć się na minimalizację pomiętych obszarów.

Depilator Braun Silk-expert 3 IPL BD 3005

Każda kobieta ma własne potrzeby i Braun zdaje się to rozumieć. Dlatego też depilator może pracować w trzech różnych trybach: od normalnego, przez delikatny, po bardzo delikatny. Różnią się one między sobą przede wszystkim mocą i częstotliwością impulsów świetlnych. Skoro już przy nich jesteśmy, to warto wspomnieć też, że zastosowana tutaj lampa cechuje się żywotnością aż 250 tysięcy impulsów. Sucha liczba może mówić niewiele, dlatego dodajmy, że jest to odpowiednich zabiegów na całym ciele wykonywanych nawet przez… 12 lat. Biorąc to pod uwagę, na pozór wysoka cena urządzenia, wcale nie jest taka duża.

Źródło: Braun

Zobacz także

Depilatory / #Artykuł

jaki-depilator-swietlny-mid-jpg-12092

Jaki depilator świetlny IPL? TOP-5 polecane modele

Depilacja światłem powinna być komfortowa i bezpieczna. Na co zwracać uwagę przy zakupie i który depilator świetlny wybrać?

Depilatory / #News

babyliss-g960e-classic-jpg-10289

Precyzyjny i wydajny depilator IPL G960E BaByliss Homelight

Nawet o 90 procent włosów mniej już po ośmiu sesjach – oto co do zaoferowania ma IPL G960E BaByliss Homelight.

Depilatory / #Recenzja

braun-silk---pil-9-1-jpg-9899

Test depilatora Braun Silk-épil 9 SkinSpa 9-969V Wet&Dry

Jedno urządzenie – wiele rozwiązań. W nowym zestawie od Brauna depilator sprawnie zamienia się w profesjonalny masażer i przyrząd do peelingu. Poznajcie Braun Silk-épil 9 SkinSpa 9-969V Wet&Dry.