Siemens HB23AB510 – prosty w obsłudze piekarnik do nowoczesnego wnętrza

Siemens HB23AB510 cechuje się dobrą jakością wykonania i atrakcyjną stylistyką, a jednocześnie odpowiednią funkcjonalnością.

Data publikacji: 11.05.2017
Nawet największa i najpiękniejsza kuchnia nie zda się na wiele bez urządzeń AGD. Nie brakuje ich w ofercie firmy Siemens i jeśli akurat poszukujecie piekarnika do zabudowy to być może spodoba Wam się Siemens HB23AB510, który mimo bardzo prostej obsługi zapewniać ma szeroką funkcjonalność.

A skoro tak, nie mogło zabraknąć kilku rożnych rodzajów grzania – góra/dół, grzanie dolne, termoobieg 3D plus, grill z termoobiegiem, VARIOGRILL o dużej powierzchni. Otrzymujemy zatem 5 funkcji, dzięki czemu pracę piekarnika dostosować można do aktualnych potrzeb i przygotowywanych potraw.

Siemens HB23AB510 osiąga temperaturę maksymalnie 270 °C. Warto w tym miejscy wspomnieć, że dostępna jest opcjonalna funkcja szybkiego nagrzewania, która bardzo szybko zwiększa temperaturę w piekarniku, a jednocześnie nie zużywa przy tym więcej energii.

Siemens HB23AB510

Pojemność piekarnika wynosi 66 litrów. Zastosowano tu jedną komorę, a więc można być spokojnym o to, iż zmieści sie tutaj bez problemów chociażby duża pieczeń. W zestawie dołączany jest ruszt kombinowany oraz brytfanka uniwersalna. W obydwu przypadkach zastosowano prowadnice teleskopowe.

Jak przystało na obecne standardy, Siemens HB23AB510 wyposażony jest w zabezpieczenie przed dziećmi, tak ważne dla każdego rodzica. Dodatkowo, chociaż temperatura we wnętrzu może dochodzić do wspomnianych 270 °C, temperatura na drzwiach piekarnika osiąga maksymalnie 40° C.

Frontowy panel wykonany został ze stali szlachetnej, drzwi są natomiast szklane. Takie połączenie zapewnia bardzo nowoczesny, minimalistyczny wygląd dobrze pasujący do nowoczesnych wnętrz. Całości dopełnia prosty panel sterujący z dwoma pokrętłami i kilkoma przyciskami oraz wyświetlacz elektroniczny.

Źródło: Siemens

Zobacz także

Piekarniki / #News

candy-piekarnik-icon-jpg-12444

Jak wybrać piekarnik? Zwracaj uwagę na te rzeczy

Przedstawiamy najważniejsze rzeczy, jakie należy brać pod uwagę przy wyborze piekarnika do domu.

Piekarniki / #News

philips-3100-series-ep3550-00-b.jpg

Amica przedstawia piekarniki, które imponują nie tylko wyglądem

Amica EB7551 FINE SOFT i EB65212 FINE to piekarniki do zabudowy – eleganckie i funkcjonalne.

Piekarniki / #News

freggia-oeme45-classic-jpg-9726

Kompaktowy i sprytny, taki jest nowy piekarnik Freggia

Mimo niewielkich gabarytów, Freggia OEME45 to w pełni funkcjonalny piekarnik.