Showroom PEKA w Gdyni

W Trójmieście pojawiło się nowe inspirujące miejsce, w sam raz dla wszystkich marzących o nowej kuchni.

Data publikacji: 16.05.2016
Dwupoziomowy, minimalistyczny salon łączy funkcje pokazowe i użytkowe. Na ekspozycję składają się rozwiązania firmy PEKA dedykowane kuchni i garderobie. Showroom (ul. Legionów 112) powstał we współpracy z Pracownią AGD, która doradza w doborze urządzeń kuchennych.

W showroomie zobaczymy szafki wyposażone w wysokie i niskie wysuwane carga, systemy narożne oraz kosze na śmieci. Rozwiązania firmy PEKA to innowacyjne pomysły ułatwiające korzystanie z każdej przestrzeni w kuchni.

Warto zwrócić uwagę na system CONVOY Premio – nowoczesny wyciąg, który zapewnia komfort i wygodę w użytkowaniu mebli kuchennych. Otwarcie frontu szafki inicjuje jej płynny ruch, a system hamowania SoftStopPro łagodnie ją zatrzymuje, co zapobiega wypadaniu produktów. Przy zamykaniu wyciąg chowa się bezgłośnie.

System TANDEM oferuje sporą przestrzeń do przechowywania żywności. Produkty można układać na wewnętrznych półkach szafki, jak i na stelażu znajdującym się na drzwiach – jak w lodówce. Tylne półki w trakcie otwierania szafki przesuwają się do przodu, dzięki czemu od razu widać całą zawartość i z łatwością można sięgnąć po potrzebną rzecz.

Nowością są dwa systemy: PLENO – przeznaczony do szafek wysokich i KITCHEN Tower do szafek podblatowych. Oba zapewniają błyskawiczny dostęp do wszystkich zapasów zgromadzonych wewnątrz szafek z frontami na zawiasach. Wystarczy otworzyć drzwiczki, a system automatycznie wysunie się na zewnątrz. System KITCHEN Tower, umieszczony tuż obok płyty kuchennej, pozwala trzymać zawsze pod ręką niezbędne produkty i przybory kuchenne, z których często korzystamy w trakcie gotowania.

W gdyńskim showroomie można też wypróbować nowy system JUNIOR. Jeden ruch ręką wystarczy, aby cała szafka wraz z zawartością natychmiast pojawiła się w zasięgu wzroku i ręki użytkownika. Każdy domownik może indywidualnie dopasować wyposażenie szafki do swoich potrzeb i przyzwyczajeń, dowolnie zestawiając koszyki i pojemniki UBOXX.

Materiały prasowe: Peka

Zobacz także

Trendy / #News

i-dz-icon-jpg-13185

Małe zmiany dla dużej różnicy

Już 22 kwietnia obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji warto poszukać sposobów na to, by zadbać o naszą planetę.

Trendy / #News

ikea-wiosna-icon-jpg-13175

Wiosenny powiew świeżości w IKEA

Wraz z wiosną w sklepach IKEA pojawiają się nowości produktowe, pozwalające tchnąć nieco świeżości do naszych czterech ścian.

Trendy / #News

s-d-icon-jpg-13159

Sztuka w cyfrowej odsłonie

Sztuka i technologia coraz częściej się przecinają. Chociaż nie, to złe słowo – raczej się: uzupełniają. Najlepszym tego dowodem jest ogłoszona właśnie współpraca pomiędzy domem aukcyjnym DESA Unicum a firmą Samsung.