/hamag/assets/severin-hv-7158-slider-jpg-9970.jpeg

Severin HV 7158 to odkurzacz do wszystkiego

Podłogi twarde i dywany, schody i tapicerka, kurz i sierść – Severin HV 7158 radzi sobie ze wszystkim.

Data publikacji: 21.06.2017
Odkurzacz bezprzewodowy to przede wszystkim wygoda użytkowania. W parze z nią powinna iść jednak także wysoka skuteczność sprzątania, bo po to przecież kupujemy to urządzenie. Producent modelu Severin HV 7158 zapewnia, że w tym przypadku tak właśnie jest.

Zarówno podłogi twarde, jak i dywany – bezprzewodowy odkurzacz Severin HV 7158 radzi sobie z czyszczeniem jednych i drugich. Zapewnia to przede wszystkim mocny, 140-watowy silnik, ale też obecność w zestawie turboszczotki i trzyfunkcyjnej ssawki. Nie tylko kurz i okruchy, ale też włosy i sierść są efektywnie zbierane, co czyni z tego urządzenia atrakcyjną propozycję dla właścicieli czworonogów. Zintegrowany filtr HEPA z kolei to element, który docenią alergicy oraz matki i ojcowie. Co więcej, oprócz samych podłóg sprzęt doprowadza do czystości także meble i różnego rodzaju przedmioty tapicerowane.

Odkurzacz bezprzewodowy Severin HV 7158

Odkurzacz bezprzewodowy Severin HV 7158 to nie tylko duża efektywność, ale też wysoki poziom komfortu. Naładowany do pełna akumulator zapewnia nawet pół godziny odkurzania, a mający pojemność 650 ml zbiornik na kurz nieczęsto się zapełnia. Jeśli zaś już zabraknie w nim miejsca, dzięki dobrze przemyślanemu systemowi jego opróżnianie jest łatwe. Warto też na chwilę zatrzymać się przy konstrukcji odkurzacza, ponieważ istnieje możliwość odłączenia jednego z modułów, aby uzyskać lekki i praktyczny odkurzacz ręczny.

Odkurzacz bezprzewodowy Severin HV 7158

Urządzenie zostało zaprojektowane w taki sposób, by w żadnym wypadku nie ograniczać swobody użytkownika. Przede wszystkim jest to zasilanie akumulatorowe, ale poza tym: lekka i zwrotna konstrukcja, obrotowa dysza (180 stopni), rura przedłużająca (70 cm) oraz możliwość ustawienia tej ostatniej na płasko, co pozwala posprzątać także w tych trudno dostępnych miejscach, na przykład pod kanapą.

Źródło: Severin

Zobacz także

Odkurzacze / #Artykuł

h-jet90-icon-jpg-13197

Duża moc, wygoda i higiena – odkurzacz Samsung Jet™ 90 spełnia wszystkie wymogi

Przyglądamy się modelowi Samsung Jet™ 90 i… wygląda na to, że spełnia wszystkie wymogi charakteryzujące dobry odkurzacz bezprzewodowy.

Odkurzacze / #News

hoover-box-jpg-13172

Czysta przyjemność, przyjemna czystość

Jeden sprzęt, który zaprowadzi w twoim domu przyjemną czystość i zamieni wiosenne porządki w czystą przyjemność. Taką obietnicę zdaje się składać producent odkurzacza Hoover H-Free 500 Hydro Plus.

Odkurzacze / #News

h-sharp-o-box-jpg-13055

Jeden odkurzacz, by wysprzątać cały dom (i nie tylko)

Sharp twierdzi, że jego nowe odkurzacze pionowe mogą cię zainteresować. I rzeczywiście mogą – bo wystarczy ci to jedno urządzenie, aby cały dom był dokładnie poodkurzany.