Sencor SOH 3111BK na chłodne dni i wieczory

Sencor SOH 3111BK to elektryczny grzejnik olejowy cechujący się kilkoma praktycznymi rozwiązaniami.

Data publikacji: 26.02.2017
Zima nie chce nas jeszcze opuścić, cały czas ogrzewamy w związku z tym nasze domy i mieszkania. Niekiedy przydaje się do tego pomoc urządzeń AGD, a mówiąc konkretniej przenośnych grzejników elektrycznych. Do grona tego typu propozycji zalicza się między innymi Sencor SOH 3111BK, który zdaje się mieć te cechy, które są przez użytkowników najbardziej doceniane.

Precyzując, mówimy tutaj o elektrycznym grzejniku olejowym. Nie należy jednak obawiać się kłopotliwej obsługi. Działanie urządzenia nie wymaga konserwacji, wymiana oleju nie jest tu konieczna. To jednak nie jedyne plusy zastosowania przez producenta takiej technologii.

Grzejnik Sencor SOH 3111BK to przede wszystkim wysoka zdolność akumulacyjna, co o oznacza, ze ciepło emitowane jest na długo po odłączeniu urządzenia od sieci elektrycznej. Producent przewidział też trzy stopnie ustawień temperatury oraz funkcję termostatu, dzięki czemu trzymanie pożądanej temperatury w pomieszczeniu jest znacznie ułatwione. Dodatkowo spodziewać można się bardzo cichej pracy, przez co grzejnik świetnie sprawdzi się w pokoju dziecięcym lub sypialni.

Sencor SOH 3111BK

Na podkreślenie zasługują kwestie dotyczące bezpieczeństwa, ponieważ producent przyłożył do nich dużą wagę. Urządzenie posiada dwustopniową ochronę przed przegrzaniem. Tymczasowe wyłączenie następuje przy przekroczeniu wewnętrznej temperatury elektroniki 100 °C, a stałe wyłączenie przy 140 °C. Poza tym mamy tu do czynienia z konstrukcją ogniw grzewczych o zaokrąglonych krawędziach, co zmniejsza ryzyko urazów. Będzie to szczególnie docenione przez rodziców małych dzieci.

Wymiary Sencor SOH 3111BK nie są duże, podobnie jak waga - 9,8 kg. Przesuwanie grzejnika ułatwiają 4 kółka i uchwyt do łatwej manipulacji. Kółka można jednak odczepić i wtedy łatwiej przetransportować urządzenie na przykład do domku letniskowego.

Źródło: Sencor

Zobacz także

Małe AGD do domu i ogrodu / #Artykuł

szycie2-jpg-12897

Jaka maszyna do szycia dla początkujących?

Zastanawiasz się jaką kupić maszynę do szycia w domu? Podpowiadamy które modele są warte uwagi oraz co ma największe znaczenie podczas wybierania maszyny do szycia dla siebie.

Małe AGD do domu i ogrodu / #Artykuł

classic-jpg-12823

Jaki wentylator do domu? TOP 10

Jaki wentylator kupić do domu lub do biura, gdy za oknem temperatury sięgają 30 stopni, a Ty nie masz klimatyzacji?

Małe AGD do domu i ogrodu / #Artykuł

classic-jpg-12237

Jaki nawilżacz powietrza do domu kupić? TOP 10

Zastanawiasz się jaki nawilżacz powietrza do domu wybrać? Na co zwrócić uwagę i z jakim kosztem trzeba się liczyć? W tym zestawieniu znajdziesz przegląd ciekawych urządzeń poprawiających jakość powietrza w domu.