/hamag/assets/samsung-brb260187ww-ef-slider-jpg-7926.jpeg

Samsung prezentuje lodówki do zabudowy

Koreański producent wprowadza do sprzedaży eleganckie i funkcjonalne lodówki do pełnej zabudowy.

Data publikacji: 22.02.2017
Polacy coraz częściej stawiają na sprzęty do zabudowy, które pozwalają utrzymać ładny i jednolity wystrój kuchni. O ile jednak znalezienie takiego piekarnika, kuchenki czy zmywarki nie stanowi większego problemu, to już lodówka do zabudowy jest czymś rzadko spotykanym. Zmiana tego stanu rzeczy stała się najnowszym celem Samsunga.

Samsung to jeden z najpopularniejszych w naszym kraju producentów sprzętu AGD, a wiele osób ceni jego produkty za solidne wykonanie, funkcjonalność i atrakcyjny stosunek ceny do możliwości. Fani koreańskiej marki ucieszą się pewnie na wiadomość o rozszerzeniu jego oferty o linię lodówek do zabudowy. – Docenią je miłośnicy kulinarnych eksperymentów. Będą także pomocne dla dużych rodzin, dzięki sporej przestrzeni, ruchomym balkonikom na drzwiach lodówki, które można ustawić zgodnie z własnymi preferencjami i potrzebami oraz funkcji utrzymywania stałej temperatury wewnątrz nawet przy częstym otwieraniu drzwi – zapewnia producent.

Lodówka Samsung BRB260187WW-EF

Flagową lodówką do zabudowy będzie Samsung BRB260187WW-EF. Zaoferuje pełną funkcjonalność znaną z wolnostojących modeli tego producenta, począwszy od technologii No Frost, która nie dopuszcza do osadzania się wewnątrz urządzenia szronu, a przez to likwiduje konieczność przeprowadzania rozmrażania. Producent wyposażył lodówkę także w system Twin Cooling Plus (dłuższe zachowanie świeżości żywności dzięki osobnym parownikom), funkcję Coolselect+ (sterowanie zadaniami zamrażalnika – od mrożenia w trybie -23 stopnie Celsjusza do „chill” w temperaturze -1 stopnia) oraz silnik Digial Inverter, który jest cichy, wydajny i energooszczędny.

Lodówka Samsung BRB260187WW-EF

Firma Samsung przyznaje, że praktyczna funkcjonalność była dla niej priorytetem. Dlatego też lodówka BRB260187WW-EF została skonstruowana w oparciu o technologię Space Max. Gwarantuje to znacznie większą pojemność przy jednoczesnym zachowaniu niewielkich gabarytów urządzenia. Producent zadbał też o eleganckie wnętrze lodówki, wypełnione półkami z hartowanego szkła i oświetlone za pomocą LED-ów, jak również o wyświetlacz, który pozwala na wygodne i intuicyjne sterowanie najważniejszymi parametrami urządzenia.

Źródło: Samsung

Zobacz także

Lodówki / #News

samsung-bespoke-icon-jpg-13107

Samsung Bespoke zmienia sposób myślenia o lodówce

Lodówka, która zmienia się i rośnie wraz z Twoją rodziną. A także lodówka, która dostosowuje się do Twoich kolejnych aranżacyjnych pomysłów. To właśnie Samsung Bespoke – linia otwierająca nowy rozdział, zatytułowany „spersonalizowane AGD”.

Lodówki / #News

h-v-v3-icon-jpg-13101

Zdrowie, wygoda i oszczędność - nowe lodówki Vestfrost

Nowe lodówki Vestfrost są oszczędne i ekologiczne. Zawdzięczają to kilku ciekawym technologiom.

Lodówki / #News

h-vestfrost-art-box-jpg-13040

Ta lodówka to dzieło sztuki

Czy lodówka musi być nudna? Vestfrost Art Collection to najlepszy dowód na to, że nie. Mało tego – może być dziełem sztuki.