/hamag/assets/samsung-vr20j9020ug-slider-jpg-7657.jpeg

Samsung Powerbot – odkurzaczu, zrób to sam

Odkurzacz VR20J9020UG firmy Samsung samodzielnie zadba o czystość podłóg w Twoim mieszkaniu.

Data publikacji: 05.02.2017
Odkurzanie znajduje się w czołówce najbardziej nielubianych obowiązków domowych. Któż nie chciałby przerzucić tego zadania na kogoś innego? Albo na coś – Powerbot Samsunga zgłasza się bowiem na ochotnika. To odkurzacz, który o czystość podłóg w Twoim mieszkaniu zatroszczy się właściwie sam.

Samsung VR20J9020UG Powerbot to inteligentny odkurzacz (lub, jak kto woli: robot odkurzający), a więc urządzenie, które samodzielnie porusza się po pomieszczeniu, zbierając z podłogi kurz, włosy i brud. W tym celu wykorzystuje system Visionary Mapping Plus, który pozwala mu podążać optymalną trasą sprzątania. Ta ostatnia jest ustalana na podstawie tego, co robot widzi – a widzi nie mało, bo jest wyposażony w cyfrową kamerę oraz układ czujników. Jeden z nich – FullView Sensor 2.0 – odpowiada, na przykład, za lokalizowanie przeszkód, takich jak ściany i narożniki, nogi stołów czy meble. Dokładna analiza pozwala zebrać brud dookoła przeszkody z dużą skutecznością.

Odkurzacz Samsung VR20J9020UG

Odkurzacz Samsung VR20J9020UG został wyposażony w kółka Easy Pass, które zapewniają jego płynniejsze przemieszczanie się. Dzięki nim urządzenie jest również w stanie samodzielnie wjechać na dywan czy przekroczyć listy podłogowe. Jednak tryb automatyczny nie jest jedyną formą sprzątania oferowaną przez ten sprzęt – kolejne to miejscowy oraz manualny. Wybieranie ustawień jest proste, dzięki przejrzystemu panelowi sterowania.

Odkurzacz Samsung VR20J9020UG

Nowy Powerbot został wyposażony w wydajny silnik oraz zaawansowaną technologię filtracji CycloneForce, która pomaga zachować temu pierwszemu pełną moc ssącą. Warta uwagi jest również szeroka, mająca aż 311 milimetrów szczotka, która przy mniejszej liczbie ruchów jest w stanie zebrać więcej zabrudzeń z podłogi. Dzięki temu ładowanie może odbywać się rzadziej. A gdy już musi – odkurzacz automatycznie uda się do swojej stacji dokującej, aby uzupełnić energię.

Źródło: Samsung

Zobacz także

Odkurzacze / #Artykuł

h-jet90-icon-jpg-13197

Duża moc, wygoda i higiena – odkurzacz Samsung Jet™ 90 spełnia wszystkie wymogi

Przyglądamy się modelowi Samsung Jet™ 90 i… wygląda na to, że spełnia wszystkie wymogi charakteryzujące dobry odkurzacz bezprzewodowy.

Odkurzacze / #News

hoover-box-jpg-13172

Czysta przyjemność, przyjemna czystość

Jeden sprzęt, który zaprowadzi w twoim domu przyjemną czystość i zamieni wiosenne porządki w czystą przyjemność. Taką obietnicę zdaje się składać producent odkurzacza Hoover H-Free 500 Hydro Plus.

Odkurzacze / #News

h-sharp-o-box-jpg-13055

Jeden odkurzacz, by wysprzątać cały dom (i nie tylko)

Sharp twierdzi, że jego nowe odkurzacze pionowe mogą cię zainteresować. I rzeczywiście mogą – bo wystarczy ci to jedno urządzenie, aby cały dom był dokładnie poodkurzany.