/hamag/assets/h-samsung-grand-slider-jpg-12953.jpeg

Lodówka na duże zakupy

Lodówki Samsung Grand+ z technologią Space Max są idealne, gdy nie chcesz zbyt często chodzić na zakupy. Równocześnie bez trudu zmieszczą się w twojej kuchni.

Data publikacji: 18.11.2020
Rzadsze zakupy to oszczędność czasu i energii, a do tego sposób na ograniczenie mobilności, co w obecnych realiach jest niezwykle istotne. Samsung Grand+ to lodówki, które sprzyjają takiemu podejściu. 

Tyle samo miejsca na zewnątrz, a więcej w środku. Takie są lodówki Samsung Grand+

Jest tylko jeden problem: choć chcemy robić coraz większe zakupy, to nasze mieszkania wcale nie rosną razem z nimi. Z rozwiązaniem przychodzi do nas Samsung, który zaprezentował nowe lodówki z linii Samsung Grand+. Wykorzystują one technologię Space Max, dzięki której są w stanie znacznie więcej pomieścić, pomimo tego, że zajmują tyle samo miejsca, co ich konwencjonalne, mniej pojemne siostry. 

Samsung Grand+

Zwiększenie przestrzeni w środku wynika przede wszystkim z zastosowania cieńszych ścianek (o takich samych właściwościach), na co pozwolił przeprojektowany system izolacji. Dzięki temu możesz liczyć na pojemność 385 litrów przy wymiarach 59,5 x 203 x 65,8 cm. W razie, gdyby w twoim domu potrzebna była nieco mniejsza lodówka, Samsung przygotował też kilka innych wariantów. Ten, o którym wspomnieliśmy, jest największy. 

Optymalne środowisko dla jedzenia

„Lodówka na duże zakupy” nie oznacza jednak po prostu dużej lodówki. Cóż nam bowiem po miejscu, jeżeli produkty nie byłyby odpowiednio chronione? Samsung pomyślał i o tym, wdrażając technologie przedłużające świeżość jedzenia. To między innymi komora zero Optimal Fresh+ z dwiema strefami temperaturowymi (jedną na przykład na mięso i ryby, drugą zaś na owoce i warzywa). 

Samsung Grand+

W przypadku produktów wymagających odpowiedniego poziomu wilgotności, można natomiast skorzystać z szuflady Humidity Fresh+. Dzięki panującym wewnątrz warunkom nie ma mowy o utracie chrupkości, smaku czy wartości odżywczych. Wypada jeszcze wspomnieć o funkcji przyspieszonego mrożenia oraz systemie równomiernego chłodzenia All-Around Cooling.

Samsung Grand+

Lodówki Samsung Grand+ mają do zaoferowania jeszcze więcej

Pełny No Frost eliminujący powstawanie szronu czy konieczność rozmrażania lodówki oraz optymalnie zaprojektowane półeczki i pojemniki to kolejne atuty urządzeń z linii Samsung Grand+. Najważniejsze jest jednak serce w postaci nowoczesnego kompresora Digital Inverter, który jest oszczędny, cichy i niezawodny (co potwierdza 10-letnia gwarancja). Elegancki i ponadczasowy design również nie jest bez znaczenia, podobnie jak powłoka ułatwiająca czyszczenie. 

W zależności od wariantu lodówka spełnia wymogi klasy efektywności energetycznej A++ lub A+++, a do wyboru są modele o trzech wysokościach (185, 193 i 203 cm) oraz w sześciu kolorach: stal nierdzewna, szczotkowana stal nierdzewna, metaliczny grafit, czarny malowany, grafitowa stal oraz beżowy. Ceny wynoszą około 2000-2500 złotych. 

Samsung Grand+

Źródło: Samsung

Zobacz także

Lodówki / #News

samsung-bespoke-icon-jpg-13107

Samsung Bespoke zmienia sposób myślenia o lodówce

Lodówka, która zmienia się i rośnie wraz z Twoją rodziną. A także lodówka, która dostosowuje się do Twoich kolejnych aranżacyjnych pomysłów. To właśnie Samsung Bespoke – linia otwierająca nowy rozdział, zatytułowany „spersonalizowane AGD”.

Lodówki / #News

h-v-v3-icon-jpg-13101

Zdrowie, wygoda i oszczędność - nowe lodówki Vestfrost

Nowe lodówki Vestfrost są oszczędne i ekologiczne. Zawdzięczają to kilku ciekawym technologiom.

Lodówki / #News

h-vestfrost-art-box-jpg-13040

Ta lodówka to dzieło sztuki

Czy lodówka musi być nudna? Vestfrost Art Collection to najlepszy dowód na to, że nie. Mało tego – może być dziełem sztuki.