/hamag/assets/h-freshface-slider-jpg-13011.jpeg

Zielono mi! Sprawdź nowy filtr na insta

Kojarzysz obrazy Giuseppe Arcimboldo? To te, na których twarze są utworzone z owoców i warzyw. Inspirując się jego twórczością, Samsung stworzył ciekawy filtr – #FreshFace – dzięki któremu odświeżysz swoje zdjęcia na Instagramie w podobny sposób!

Data publikacji: 14.01.2021

Świeże selfie z filtrem #FreshFace

Wszyscy kochamy filtry – choć czasem mogą wydawać się infantylne albo wręcz głupie, są też takie, które intrygują i zaskakują w pozytywny sposób. Samsungowy #FreshFace jest jednym z nich – wystarczy jedno kliknięcie, by zmienić swoją fotkę w małe dzieło sztuki, z którego świeżość aż bije. 

#FreshFace

Chcesz z niego skorzystać? W takim razie koniecznie zajrzyj na profil Samsungpolska na Facebooku lub Instagramie. Poniżej znajdziesz bezpośrednie linki: 

W tle znajdują się lodówki Grand+

Świetnie, ale co do tego ma Samsung? Więcej niż mogłoby się wydawać – stworzył ten filtr, aby przypomnieć o swoich nowych lodówkach z linii Grand+. Jednym z ich największych atutów jest specjalna przestrzeń, chroniąca – chyba się już domyślasz – owoce i warzywa przed utratą smaku, zapachu i wartości odżywczych. To przede wszystkim szuflada zero Optimal Fresh+, którą w razie potrzeby możesz podzielić na dwie części o różnych temperaturach w środku. Jest też specjalna szuflada Humidity Fresh+ – ta z kolei chroni głównie przed wysychaniem zielonych produktów. 

Ale chłodziarko-zamrażarki Samsung Grand+ to nie tylko to. To, co wyróżnia je najbardziej, to technologia SpaceMax, dzięki której są w stanie zaoferować więcej przestrzeni wewnątrz, choć na zewnątrz są takie same, co ich mniej pojemne siostry. Cieńsze ścianki pozwalają uzyskać nawet 18 litrów dodatkowego miejsca, a o żadnych negatywnych konsekwencjach nie może być mowy. Dzięki temu możesz robić większe zakupy, a także zachowywać porządek w środku swojej lodówki. 

Źródło: Samsung

Zobacz także

Rozrywka / #News

h-frame-icon-jpg-13129

Mona Lisa w Twoim salonie

Czy wiesz, że w Twoim salonie może zawisnąć Mona Lisa? Najwybitniejsze arcydzieła ze zbiorów Luwru – w tym właśnie najsłynniejszy z obrazów Leonarda da Vinci – dołączyły do kolekcj i sztuki Art Store dostępnej dla posiadaczy telewizorów Samsung The Frame.

Rozrywka / #News

h-frame-box-jpg-13013

Czas pożenić sztukę i technologię

Dzisiaj 15 stycznia 2021 roku. Zapamiętaj tę datę, bo to dzień na swój sposób historyczny. Dzisiaj pożenione zostają technologia i sztuka, a tymi, którzy to połączenie przypieczętują, są Samsung, Dom Aukcyjny Art in House i Wojciech Brewka.

Rozrywka / #News

ha-mcd-box-jpg-12782

Uwielbasz zapach burgera z Maka - oto nowe świeczki zapachowe

Jeśli jesteś wśród tych, którzy mają czasem smaka na Maka, to ten zestaw naprawdę mógłby ci się spodobać. Dzięki niemu twój dom może wypełnić się zapachem, jakim pachnie tylko on…