/hamag/assets/samsung-zlote-ville-slider-jpg-8277.jpeg

Samsung doceniony za innowacyjność

Podczas ogłaszania zwycięzców nagród ZŁOTE VILLE 2017 nazwa Samsung padała aż czterokrotnie.

Data publikacji: 14.03.2017
Lodówka do zabudowy, pralka z funkcją dodawania ubrań w trakcie prania, zakrzywiony telewizor z linii QLED oraz innowacyjny klimatyzator ścienny. Aż cztery produkty firmy Samsung zostały nagrodzone w tegorocznej edycji konkursu ZŁOTE VILLE. Co roku nagrody trafiają do producentów najlepszych produktów łączących nowe technologie, oryginalne rozwiązania i najwyższy poziom estetyki.

Pierwsza z nagród trafiła do Samsunga za lodówkę do zabudowy BRB260187WW, która oferuje pełną funkcjonalność wolnostojących modeli i oddaje do dyspozycji użytkowników tyle samo przestrzeni co one. Dzięki technologii No Frost rozmrażanie nie jest konieczne, a System Twin Cooling Plus dba o odpowiedni poziom wilgotności. Nie byłoby nagrody, gdyby nie również wysoka jakość wykonania i nienaganna estetyka ze srebrnym wyświetlaczem i półkami z hartowanego szkła. Doceniona została także pralka Samsung AddWash – WW12K84120W, która umożliwia dorzucenie ubrań do bębna nawet podczas prania. Nie zabrakło tu też rozwiązania Eco Bubble do efektywnego prania w niskich temperaturach.

Lodówka Samsung BRB260187WW i pralka WW12KS84120W

Jury konkursu ZŁOTE VILLE 2017 nagrodziło również telewizor z najnowszej linii QLED z technologią kropek kwantowych zapewniającą naturalne, intensywne barwy. Konkretnie: model z serii Q8, który przenosi widza w sam środek akcji za sprawą swojego zakrzywionego ekranu o przekątnej 65 cali i rozdzielczości 4K. Pełną funkcjonalność zapewnia system Smart TV, a wszystko to zostało zamknięte w eleganckiej, smukłej obudowie. Czwarta nagroda została przyznana Samsungowi za jego klimatyzator ścienny AR9500M. Co go wyróżnia? Przede wszystkim technologia Wind-Free Cooling, czyli schładzanie temperatury w pomieszczeniu bez wrażenia „wiatru” (nadmuchu zimnego powietrza). Ciekawostką jest możliwość zdalnego  sterowania jego parametrami za pomocą aplikacji Samsung Smart Home.

Telewizor Samsung QLED Q8 i klimatyzator ścienny AR9500M

Źródło: Samsung

Zobacz także

Sprzęt AGD / #Artykuł

h-vestel-box-jpg-13064

Pandemia wpłynęła też na sektor AGD. W jaki sposób?

Co pandemia zmieniła względem AGD i jaka jest kondycja tego sektora po tym bardzo trudnym roku? Spytaliśmy o to Andrzeja Krop – dyrektora zarządzającego Vestel Poland.

Sprzęt AGD / #Artykuł

h-ces-box-jpg-13019

Takiej szczoteczki jeszcze nie było, takiego głośnika też - nowości z CES 2021

Szczoteczka ze sztuczną inteligencją, suszarka chroniąca, a nie niszcząca włosy, robot sprzątający z funkcją mopa czy podwójna pralka. To tylko niektóre spośród najciekawszych nowości sprzętowych zaprezentowanych podczas targów CES 2021.

Sprzęt AGD / #News

h-candy-310-jpg-12605

Technologia uprzyjemni obowiązki - sprzęt z targów IFA 2019

Grupa Haier Europe pojawiła się na targach IFA 2019, aby zaprezentować swoje najnowsze urządzenia do domu. Wyposażyła je w rozwiązania, dzięki którym wykonywanie codziennych obowiązków ma być dużo łatwiejsze i przyjemniejsze.