/hamag/assets/russell-hobbs-clarity-slider-jpg-4790.jpeg

Russell Hobbs Clarity – urządzenia śniadaniowe na miarę XXI wieku

Czysta woda i stały podgląd – to dają Ci ekspres, czajnik i toster Clarity.

Data publikacji: 13.09.2016
Clarity – tak nazywa się seria urządzeń w ofercie firmy Russell Hobbs. To rodzina małych AGD do kuchni, które łączy kilka kluczowych cech. To doskonały, nowoczesny wygląd oraz obecność innowacyjnych technologii, sprawiających, że śniadanie będzie gotowe szybko, a w dodatku będzie smakowało tak dobrze, jak to tylko możliwe.

Kluczowym elementem produktów śniadaniowych Russell Hobbs Clarity jest wbudowany filtr wody BRITA. Warto w tym miejscu podkreślić, że to właśnie kiepska jakość wody najczęściej powoduje nie najlepszy smak napojów, takich jak kawa czy herbata. Filtr BRITA potrafi oczyścić kranówkę z substancji psujących smak, takich jak chlor, kamień, ołów czy miedź.

Linia Russell Hobbs Clarity to trzy urządzenia. Pierwszym jest czajnik elektryczny Clarity, który ma wbudowany filtr BRITA, ale to nie jest jedyna jego zaleta. Dzięki przezroczystej konstrukcji możesz stale obserwować wnętrze urządzenia i mieć pewność, że woda jest gotowana w maksymalnie higienicznych warunkach. Moc to 2200 W, a pojemność – 1 l, wystarczająca do przygotowania nawet 6 filiżanek kawy lub herbaty.

Czajnik elektryczny Russell Hobbs Clarity

Dla miłośników dobrej kawy przygotowano ekspres przelewowy Clarity. On także został wyposażony w filtr BRITA, a dodatkowo w ruchomy zbiornik na wodę, gwarantujący stałe ciśnienie i tym samym krótszy czas oczekiwania na kawę. Wspomnieć należy również o 24-godzinnym timerze, dużej pojemności 1,25 l oraz specjalnej funkcji podtrzymującej temperaturę.

Ekspres do kawy Russell Hobbs Clarity

Nową linię produktów śniadaniowych Russell Hobbs zasila jeszcze jedno urządzenie. Toster Clarity nie potrzebuje filtra wody, ale zdecydowanie dobrze komponuje się z resztą kolekcji. Zastosowaną w nim innowacją jest przeszklony panel przedni, który pozwala na bieżąco podglądać stan spieczenia tostów i dzięki temu wyłączyć urządzenie w odpowiednim momencie. Cała seria Clarity charakteryzuje się również eleganckim wyglądem oraz niebieskim podświetleniem.

Toster Russell Hobbs Clarity

Źródło: Russell Hobbs

Zobacz także

Małe AGD do kuchni / #Galeria

top5-para-classic-jpg-3165

Jaki parowar kupić? TOP 5

Gotowanie na parze to idealny sposób na dobre zdrowie i szczupłą sylwetkę!

Małe AGD do kuchni / #News

floral-2classic-jpg-11509

Legacy Floral, czyli nowa kolekcja Russell Hobbs

Najnowsza kolekcja Legacy Floral marki Russell Hobbs jest pełna szaleństwa i kwiatowej świeżości!

Małe AGD do kuchni / #Recenzja

classic-jpg-11383

Gofrownica MPM MGO-25 – wspomnienie lata

Prosta w obsłudze i ładna. Gofrownica MPM MGO-25 to sposób na domową gofrarnię!