/hamag/assets/russell-hobbs-light-easy-slider-jpg-7303.jpeg

Russel Hobbs Light & Easy – po prostu praktyczne żelazko

Prasowanie w poziomie i w pionie – zawsze z doskonałymi efektami.

Data publikacji: 18.01.2017
Słowa Light & Easy w nazwie tego żelazka nie są przypadkowe – tym, na co firma Russell Hobbs postawiła, projektując swoje urządzenie, jest bowiem lekkość i łatwość użytkowania. Jakie konkretnie kroki podjął producent, by to zagwarantować i jakie są tego efekty w praktyce? 

Żelazko Russell Hobbs Supreme Steam Light & Easy 23590-56 o mocy 2400 W zostało wykonane z lekkich, a zarazem wytrzymałych materiałów. Dzięki temu korzystanie z urządzenia nie jest przesadnie męczące nawet wtedy, gdy do prasowania masz sporą stertę ubrań. Jednocześnie dzięki wysokiej trwałości tym wysokim komfortem pracy będziesz mogła cieszyć się przez długie lata. Dobre wykonanie – choć niezwykle istotne – nie jest jednak jedyną zaletą tego produktu.

Żelazko Russell Hobbs Supreme Steam Light & Easy 23590-56

Na kilka słów zdecydowanie zasługuje nieprzywierająca stopa tego żelazka. Odpowiednie materiały i dobrze przemyślana konstrukcja zapewniają perfekcyjnie łagodne przesuwanie się po tkaninach, co pozytywnie wpływa na komfort, ale też rezultaty prasowania. O te ostatnie dba również funkcja mocnego wyrzutu pary (90 g) – dzięki niej urządzenie radzi sobie nawet z najbardziej uporczywymi zagnieceniami. Stała dystrybucja pary na poziomie 25 g na minutę sprawdzi się zaś bez problemu w standardowych zastosowaniach. Z kolei praktyczną ciekawostką jest technologia AutoSteam, dzięki której zawsze masz pewność, że temperatura jest odpowiednio dobrana.

System Anti-drip, który zapobiega kapaniu i tym samym nie dopuszcza do plamienia ubrań oraz przezroczysty zbiornik na wodę o dużej pojemności 240 ml to kolejne cechy, obok których nie można przejść obojętnie. Do tej kategorii na pewno zalicza się też funkcja pionowego strumienia pary. Dzięki niej możesz swobodnie wyprasować ubrania wiszące na wieszakach, firanki i zasłony czy tapicerkę. Wszystko, co wymaga wygładzenia, wyprasujesz mocą pary z żelazkiem Russell Hobbs Supreme Steam Light & Easy 23590-56.

Źródło: Russell Hobbs

Zobacz także

Żelazka / #Recenzja

classic2-jpg-12016

Żelazko parowe Philips GC4887/30 Azur Pro – test

Philips GC4887/30 Azur Pro to model dla najbardziej wymagających. W jakie funkcje został wyposażony?

Żelazka / #Test

classic-jpg-10795

Philips StyleTouch Pure GC440 – test parownicy do ubrań

Philips StyleTouch Pure GC440/47 to ręczny steamer, czyli parownica do odświeżania i usuwania zagnieceń z ubrań. Idealna dla tych, którzy żyją w ciągłym biegu.

Żelazka / #News

tefal-gv9070-classic-jpg-8549

Skuteczne prasowanie i ochrona tkanin – Tefal GV9070

Taki powinien być (i jest) nowoczesny generator pary.