Rowerem do Rio

Limitowana kolekcja rowerów #Kross2Rio trafiła właśnie do sklepów.

Data publikacji: 29.04.2016
Wyścig w Brazylii zbliża się wielkimi krokami i treningi Mai Włoszczowskiej z Kross Racing Team nabrały intensywności. Dla kolarki górskiej występ w Ameryce Południowej to już trzecie igrzyska i szansa na drugi medal. W tym roku będziemy mogli ją podziwiać na rowerze Kross, specjalnie przygotowanym na zawody. Fani Włoszczowskiej mogą już dziś poczuć się jak idolka, kupując rower ze specjalnej edycji limitowanej.

Rower górski Kross Level B8 o którym mowa to flagowy produkt serii #Kross2Rio, w której zastosowano specjalne technologie i udogodnienia z myślą o sportowcach. Do charakterystycznego dla Kross zestawienia czerni, czerwieni oraz srebra dodano barwne akcenty mające przywodzić na myśl tropikalny klimat Brazylii. Oczywiście egzotyczny wygląd to nie wszystko – na uwagę zasługuje przede wszystkim profesjonalna rama z Aluminium Ultralite, która sprawia że rower jest niezwykle lekki, a także odporny na wszelkie niespodzianki, jakie sportowiec lub amator może napotkać na swojej drodze. Przy tym zachowano komfort jazdy, z którego słynie Kross. Wszystko dzięki amortyzowanemu widelcowi Rock Shox Recon, który nawet najbardziej wyboistą drogę zamieni w raj rowerzysty.

Kross2Rio

Osprzęt to także najwyższa jakość wykonania – Level 8B zaopatrzono w hamulce AVID DB3 i napęd SRAM, natomiast siodła i wsporniki kierownicy są identyczne z tymi, z jakich korzysta Kross Racing Team. Jeśli sam rower to za mało w brazylijskich barwach pojawi się cały zestaw akcesoriów: kask, koczyk z bidonem, licznik kilometrów, torba podsiodłowa, błotnik tylny oraz komin. Rowerzyści, którzy lubią wyzwania na pewno zainteresują się tą kolekcją. W końcu to najwyższa jakość. Włoszczowska wydaje się być pewna zarówno swoich możliwości jak i sprzętu.

- Wiem, że w sierpniu cała Polska będzie trzymała za mnie kciuki. Ta pozytywna energia bardzo mocno mnie nakręca i cieszę się, że mam tak oddanych kibiców  – zapewnia.

Jak dotąd, srebrna medalistka Igrzysk Olimpijskich w Pekinie, doskonale radzi sobie na kadrowych zgrupowaniach. Pomimo, że do sierpnia jeszcze daleko, Włoszczowska już sprawdziła się w klimacie Ameryki Południowej, wygrywając zgrupowanie w Kolumbii. Liczymy, że w Brazylii poradzi sobie równie dobrze i tym razem sięgnie po złoto.

Zobacz także

Trendy / #News

i-dz-icon-jpg-13185

Małe zmiany dla dużej różnicy

Już 22 kwietnia obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji warto poszukać sposobów na to, by zadbać o naszą planetę.

Trendy / #News

ikea-wiosna-icon-jpg-13175

Wiosenny powiew świeżości w IKEA

Wraz z wiosną w sklepach IKEA pojawiają się nowości produktowe, pozwalające tchnąć nieco świeżości do naszych czterech ścian.

Trendy / #News

s-d-icon-jpg-13159

Sztuka w cyfrowej odsłonie

Sztuka i technologia coraz częściej się przecinają. Chociaż nie, to złe słowo – raczej się: uzupełniają. Najlepszym tego dowodem jest ogłoszona właśnie współpraca pomiędzy domem aukcyjnym DESA Unicum a firmą Samsung.