/hamag/assets/retrownetrza-krakow-slider-jpg-8107.jpeg

RETROwnętrza już we wtorek w Krakowie

Wyjątkowe spotkanie połączone z wystawą mebli i dodatków utrzymanych w stylistyce retro.

Data publikacji: 02.03.2017
Stylistyka retro przeżywa obecnie renesans. Coraz więcej Polek i Polaków stawia na meble, urządzenia i dodatki utrzymane w takiej właśnie formie. Jeśli jesteś architektem lub projektantem i interesuje Cię wystrój inspirowany estetyką poprzednik epok, to koniecznie zarezerwuj sobie czas wieczorem 7 marca – w Krakowie odbędzie się wtedy wydarzenie RETROwnętrza.

RETROwnętrza to wyjątkowe spotkanie dla architektów i projektantów. To okazja, by przyjrzeć się projektom utrzymanym w stylistyce retro z bliska, dyskutować z innymi miłośnikami ciekawego wystroju wnętrz, a także znaleźć odpowiedzi na nurtujące wiele osób pytania: jak stylizować nowe rzeczy na wzór poprzednich epok czy jak łączyć retro z nowoczesnością.

RETROwnętrza

Podczas pierwszego takiego wydarzenia w Krakowie będzie można zobaczyć wystawę, do której przyłożyły się takie firmy jak Lareco, Ćmielów, Lekka Furniture, Rustykalne Uchwyty, Rze3, Szpeje, 366 Concept, Udekoruj Dom.pl czy Retro wood. Przedstawią one swoją wizję mebli i dodatków, które jako całość tworzą tytułowe retro wnętrza, niejednokrotnie mogące zaskakiwać swoją formą i różnorodnością. 

Spotkanie RETROwnętrza odbędzie się we wtorek, 7 marca, w godzinach 17.00-20.00 w krakowskim klubie Forty Kleparz przy ulicy Kamiennej. Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny, ale należy potwierdzić swoją obecność – więcej na ten temat znajdziecie na oficjalnej stronie ARCH_event.

RETROwnętrza

Nie trzeba chyba nikogo przekonywać do tego, że warto wpisać tę imprezę do swojego kalendarza, ale organizatorzy przygotowali jeszcze dodatkową zachętę. Otóż wśród architektów obecnych na spotkaniu rozlosowane zostaną upominki vintage – między innymi fotel z kolekcji 366 Concept, stolik kawowy RETRO wood Artur Kalinowski i drewniana szafka nocna od Rustykalnych Uchwytów.

Źródło: ARCH_event

Zobacz także

Trendy / #News

i-dz-icon-jpg-13185

Małe zmiany dla dużej różnicy

Już 22 kwietnia obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji warto poszukać sposobów na to, by zadbać o naszą planetę.

Trendy / #News

ikea-wiosna-icon-jpg-13175

Wiosenny powiew świeżości w IKEA

Wraz z wiosną w sklepach IKEA pojawiają się nowości produktowe, pozwalające tchnąć nieco świeżości do naszych czterech ścian.

Trendy / #News

s-d-icon-jpg-13159

Sztuka w cyfrowej odsłonie

Sztuka i technologia coraz częściej się przecinają. Chociaż nie, to złe słowo – raczej się: uzupełniają. Najlepszym tego dowodem jest ogłoszona właśnie współpraca pomiędzy domem aukcyjnym DESA Unicum a firmą Samsung.