/hamag/assets/redmond-skykettle-m170s-e-slider-jpg-9639.jpeg

Redmond SkyKettle M170S-E – gotowanie ze smartfonem

Czy czajnik może zasługiwać na miano inteligentnego? Redmond SkyKettle M170S-E zdaje się potwierdzać, że tak.

Data publikacji: 26.05.2017
Trudno chyba wyobrazić sobie dom i kuchnię bez czajnika. Dużą popularnością cieszą się czajniki elektryczne, które potrafią zaskakiwać coraz ciekawszymi funkcjami. Chociaż mogłoby się wydawać, że w przypadku tego typu urządzenia trudno o innowacyjne rozwiązania, model Redmond SkyKettle M170S-E dobrze pokazuje, że pozory potrafią mylić.

Możliwe jest tutaj bowiem sterowanie za pomocą aplikacji mobilnej. Redmond SkyKettle M170S-E należy do inteligentnych urządzeń Smart Home, dzięki czemu, aby zagotować wodę nie musimy nawet wstawać, wystarczy mieć pod ręką smartfona lub tablet z dedykowaną urządzeniu aplikacją. Wybieramy opcję startu pracy i czekamy na sygnał dźwiękowy, który zasygnalizuje, że woda jest już gotowa.

Dużym atutem Redmond SkyKettle M170S-E jest również 5 poziomów temperatury do wyboru (40°C, 55°C, 70°C, 85°C, 95°C). Nie jest tajemnicą, że kawa, wybrane rodzaje herbaty czy zioła wymagają wody o różnej temperaturze. Z SkyKettle M170S-E zawsze uda się osiągnąć pożądany efekt.

Redmond SkyKettle M170S-E

Powyższe funkcje wcale nie są jedynymi wartymi uwagi rozwiązaniami, jakie zastosowano w Redmond SkyKettle M170S-E. Czajnik ten może pochwalić się też funkcją podtrzymywania temperatury. Ciągłe gotowanie wody to niepotrzebne zużywanie energii, tutaj utrzymać można jej temperaturę przez nawet 12 godzin. Jeszcze bardziej zaskakująca może być dla niektórych funkcja budzika. Ustawia się go w aplikacji na wybraną godzinę, a gdy zadzwoni jednocześnie uruchomić można gotowanie wody. Wstajemy i od razu zaparzyć możemy ulubioną kawę czy herbatę na dobry początek dnia.

Poza przedstawioną funkcjonalnością, SkyKettle M170S-E cechuje się również miłym dla oka wyglądem i dobrą jakością wykonania. Zastosowano tu cenioną wtyczkę centralną Strix (obrót 360°), korpus ze stali szlachetnej, plastikową obudowę zapobiegającą poparzeniom oraz panel dotykowy do komfortowego sterowania.

Źródło: Redmond

Zobacz także

Małe AGD do kuchni / #Galeria

top5-para-classic-jpg-3165

Jaki parowar kupić? TOP 5

Gotowanie na parze to idealny sposób na dobre zdrowie i szczupłą sylwetkę!

Małe AGD do kuchni / #News

floral-2classic-jpg-11509

Legacy Floral, czyli nowa kolekcja Russell Hobbs

Najnowsza kolekcja Legacy Floral marki Russell Hobbs jest pełna szaleństwa i kwiatowej świeżości!

Małe AGD do kuchni / #Recenzja

classic-jpg-11383

Gofrownica MPM MGO-25 – wspomnienie lata

Prosta w obsłudze i ładna. Gofrownica MPM MGO-25 to sposób na domową gofrarnię!