/hamag/assets/morphy-richards-czajnik-slider-jpg-10217.jpeg

Przezroczysty i podświetlany czajnik Morphy Richards

Morphy Richards Redefine 108000 to czajnik elektryczny kategorii premium. Nie bez powodu.

Data publikacji: 03.07.2017
Czajnik elektryczny przeważnie jest cały zabudowany tworzywem sztucznym lub metalem, przez co proces gotowania wody owiany jest tajemnicą. Nie zgadza się na to firma Morphy Richards, która wprowadziła do sprzedaży model Redefine 108000 z przezroczystym i podświetlanym korpusem. Wizualnie robi ogromne wrażenie, a ma też czym się pochwalić pod względem technicznym.

Czajnik elektryczny Morphy Richards Redefine 108000 został wykonany z hartowanego szkła, które jest odporne nie tylko na wysokie temperatury, ale też wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Najważniejsze jest jednak to, że jest to szkło przezroczyste, które w połączeniu z podświetleniem pozwala obserwować proces gotowania wody – niby nic niezwykłego, a jednak wygląda niesamowicie. Szklana konstrukcja to także możliwość dokładnego zobaczenia ilości wody wewnątrz urządzenia, jak również kontrolowanie warunków higienicznych (ale dzięki filtrowi antywapniowemu nie powinny być one nieodpowiednie).

Czajnik elektryczny Morphy Richards Redefine 108000

Projektując to urządzenie, producent stawiał przede wszystkim na wygląd i ergonomię. Stąd też między innymi praktyczna wyciągana pokrywka oraz niewidzialny dziobek – estetyczny, a zarazem ułatwiający wylewanie wody. Jest też ergonomiczna rączka, ustawiona pod kątem zwiększającym komfort wlewania wody do szklanek, kubków czy filiżanek. Całości dopełnia zaś stojąca na antypoślizgowych stopkach 360-stopniowa podstawa bezprzewodowa, dzięki której czajnik Morphy Richards Redefine 108000 może być stawiany w dowolnej pozycji.

Czajnik elektryczny Morphy Richards Redefine 108000

Urządzenie ma pojemność 1,5 litra, co w warunkach domowych jest wynikiem w zupełności wystarczającym. Płytowa grzałka o mocy 2200 watów z kolei zapewnia szybkie gotowanie wody, jak przystało na produkt premium, którym Morphy Richards Redefine 108000 bez cienia wątpliwości jest. 

Źródło: Morphy RIchards

Zobacz także

Małe AGD do kuchni / #Galeria

top5-para-classic-jpg-3165

Jaki parowar kupić? TOP 5

Gotowanie na parze to idealny sposób na dobre zdrowie i szczupłą sylwetkę!

Małe AGD do kuchni / #News

floral-2classic-jpg-11509

Legacy Floral, czyli nowa kolekcja Russell Hobbs

Najnowsza kolekcja Legacy Floral marki Russell Hobbs jest pełna szaleństwa i kwiatowej świeżości!

Małe AGD do kuchni / #Recenzja

classic-jpg-11383

Gofrownica MPM MGO-25 – wspomnienie lata

Prosta w obsłudze i ładna. Gofrownica MPM MGO-25 to sposób na domową gofrarnię!