/hamag/assets/primus-jesien-slider-jpg-5347.jpeg

Przetrwaj jesień z akcesoriami Primus

Miej zawsze przy sobie ciepły posiłek i gorącą kawę – dostarcz sobie energii na cały dzień.

Data publikacji: 09.10.2016
Przyszła jesień. Dni są coraz chłodniejsze, a ludzie coraz bardziej ospali i pozbawieni energii. Dlatego właśnie o tej porze jeszcze ważniejsze są regularne i dobrze zbilansowane posiłki. Jeżeli nie możesz być w domu, bo musisz siedzieć w pracy czy na uczelni, a może po prostu jesteś na wycieczce za miastem, także powinnaś zadbać o dostęp do ciepłego posiłku. Pomaga w tym szeroka oferta akcesoriów szwedzkiej firmy Primus.

Podstawowym akcesorium jest termos na żywność. Primus Trailbreak Lunch Jug pozwoli Ci mieć zawsze przy sobie ciepły posiłek – dużo lepszy niż zwykła kanapka, szczególnie w okresie jesienno-zimowym. To doskonały sposób na uzupełnienie kalorii i dostarczenie sobie odpowiedniej dawki energii. Podwójne ścianki wewnętrzne długo utrzymują wysoką temperaturę, a antypoślizgowa powłoka zewnętrzna ułatwia trzymanie termosu nawet w rękawiczkach. A czym zjeść ten przygotowany wcześniej posiłek? Tutaj z pomocą przychodzi Folding Spork – niewielkie, składane akcesorium, będące połączeniem łyżki i widelca. Najważniejsze plusy to niewielkie wymiary i nieduża waga oraz wysoka wytrzymałość.

Termos na żywność Primus Trailbreak Lunch Jug i Folding Spork

Jedzenie trzeba popić. Można zabrać ze sobą butelkę wody czy soku, ale nic tak nie rozgrzeje w chłodne jesienne dni jak gorąca kawa czy herbata. Wychodząc z domu, warto ze sobą zabrać kubek termiczny Primus Commuter Mug, który dobrze trzyma ciepło i ma szczelną zakręcaną pokrywkę. Do wyboru mamy dwie opcje pojemnościowe – 0,3 l i 0,4 l. Tak kubek, jak i wszystkie akcesoria firmy Primus charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz brakiem szkodliwego Bisfenolu A, a więc są bezpieczne dla naszego zdrowia. Pozytywnie wyróżnia je również wygląd – akcesoria dostępne w wielu różnych kolorach wprowadzają nieco ciepła i jasności do ponurych jesiennych poranków i wieczorów. 

Kubek termiczny Primus Commuter Mug

Źródło: Primus

Zobacz także

Trendy / #News

i-dz-icon-jpg-13185

Małe zmiany dla dużej różnicy

Już 22 kwietnia obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji warto poszukać sposobów na to, by zadbać o naszą planetę.

Trendy / #News

ikea-wiosna-icon-jpg-13175

Wiosenny powiew świeżości w IKEA

Wraz z wiosną w sklepach IKEA pojawiają się nowości produktowe, pozwalające tchnąć nieco świeżości do naszych czterech ścian.

Trendy / #News

s-d-icon-jpg-13159

Sztuka w cyfrowej odsłonie

Sztuka i technologia coraz częściej się przecinają. Chociaż nie, to złe słowo – raczej się: uzupełniają. Najlepszym tego dowodem jest ogłoszona właśnie współpraca pomiędzy domem aukcyjnym DESA Unicum a firmą Samsung.