Prosty mikser Electrolux ESB2500 dla całej rodziny

Pyszne, świeże koktajle, soki i smoothie – to owoce działania miksera Electrolux EasyCompact ESB2500.

Data publikacji: 09.06.2016
Electrolux EasyCompact ESB2500 to blender kielichowy, doskonały dla całej rodziny, a przede wszystkim dla osób kochających aktywne spędzanie czasu. Skąd takie stwierdzenie? Wystarczy szybki rzut na konstrukcję i dołączane akcesoria oraz przyjrzenie się specyfikacji i charakterystyce urządzenia.

Blender Electrolux EasyCompact ESB2500 został wyposażony w dwie butelki z przykrywkami, pełniące zarazem funkcje kielichów. To oznacza, że możesz przygotować sok, koktajl lub smoothie i szybko zabrać napój ze sobą – do szkoły, do pracy, na spacer lub na trening. Dzięki temu, że butelki są dwie – możesz zabrać picie dla siebie i partnera, dziecka lub przyjaciela. Podkreślenia wymaga również fakty, że butelki o pojemności 600 mililitrów zostały wykonane z tworzywa sztucznego typu Tritan bez szkodliwego BPA, że nie pochłaniają zapachów ani smaków oraz że dobrze wpasowują się one w dłoń. 

Blender Electrolux EasyCompact ESB2500

Nie samymi butelkami blender stoi. Urządzenie  Electrolux EasyCompact ESB2500 zostało wyposażone w silnik o mocy 300 watów, gwarantujący doskonałe efekty, niezależnie od wykorzystanych składników. W uzyskaniu idealnej konsystencji napoju pomaga również specjalny tryb pracy pulsacyjnej. Ostrza ze stali nierdzewnej poradzą sobie z miękkimi i twardymi owocami lub warzywami. Nożyki są wyjmowane, dzięki czemu ich czyszczenie nie stanowi najmniejszego problemu. Komfort i bezpieczeństwo użytkowania poprawiają jeszcze cztery przyssawki zapobiegające ślizganiu się urządzenia po blacie.

Korpus blendera Electrolux EasyCompact ESB2500 został wykonany ze stali nierdzewnej. Materiał ten nadaje urządzeniu eleganckiego, nowoczesnego wyglądu, a równocześnie bardzo pozytywnie wpływa na jego trwałość i wytrzymałość. Plusem tego sprzętu jest także niezwykle prosta obsługa, która ogranicza się właściwie do jednego przycisku w centralnej części modułu.

Źródło: ElectroluxSprawdź ceny

Zobacz także

Miksery i blendery / #Galeria

classic-jpg-10408

Top 5: Blendery kielichowe

Blender kielichowy to niezbędnik w każdej kuchni. Rozdrabnia, miesza, kruszy, a nawet wyrabia ciasto czy przygotowuje kremowe zupy. Wszystko zależy od modelu. Oto nasz subiektywny wybór pięciu najlepszych urządzeń, który ułatwi zakupowe szaleństwa.

Miksery i blendery / #Test

classic-jpg-10255

Test blendera kielichowego Philips HR2106/00

Philips HR2106/00 to niedrogi, ale skuteczny sprzęt do przygotowywania koktajli i zielonych smoothies!

Miksery i blendery / #News

wybielanie_zebow_classic.jpg

Morphy Richards 48954 – funkcjonalny mikser idealny do domowych wypieków

Morphy Richards 48954 to mikser ręczny, który może pochwalić się dobrym silnikiem oraz ergonomiczną obudową.