Prostownica zimna jak lód!

A gdyby tak wyprostować swoje włosy bez użycia prądu i wysokich temperatur?

Data publikacji: 10.05.2016
Powstała innowacyjna prostownica, która szybko odżywi i zregeneruje nawet najbardziej zniszczone włosy, tylko uwaga, najpierwej trzeba włożyć ją do... zamrażarki!

Inverse Hair Conditioning System to sprzęt, który korzysta z dobroczynnych właściwości lodu, wzmacnia i odbudowuje włosy. Urządzenie wygląda jak zwykła prostownica, ale to tylko pozory. Jego twórca, fryzjer David Roe zaobserwował, że po umyciu włosów lodowatą wodą stają się one zdrowsze i piękniejsze. Postanowił więc stworzyć akcesorium, które wykorzystywałoby pozytywne działanie bardzo zimnej wody na nasze kosmyki.

Jak działa lodowa prostownica? Cały sekret tkwi w zmyślnej konstrukcji. Składa się ona z silikonowej części wypełnionej wodą i plastikowej obudowy. Przed planowaną stylizacją włosów, tę pierwszą wkładamy na co najmniej dwie godziny do zamrażalki, w tym czasie woda zmieni się w lód. Następnie nakładamy obudowę, która ochroni nasze dłonie przed chłodem i zaczynamy działać. Ważne, aby włosy po umyciu pozostały wilgotne, osuszamy je delikatnie ręcznikiem. „Prostownicę” używamy dokładnie tak, jak standardowe modele, tyle że nie potrzebujemy do tego energii eklektycznej! Dzięki temu w naturalny i przyjazny środowisku sposób dbamy o swoją czuprynę! Producent zapewnia że przy regularnym stosowaniu włosy staną się miękkie, błyszczące i pięknie wygładzone.

Źródło: Materiały prasowe Inverse Hair Conditioning System

Zobacz także

Prostownice do włosów / #News

prost-classic-jpg-12031

Philips MoistureProtect – prezent dla włosomaniaczki

Prostownica Philips HP8372/00 z innowacyjną technologią MoistureProtect nie tylko prostuje, ale przede wszystkim dba o Twoje włosy.

Prostownice do włosów / #News

st481e-babyliss-paris-classic-jpg-8842

Pure Metal 2w1 ST481E BaByliss Paris – prostownica i lokówka w jednym

Aż trudno powiedzieć, w którym zastosowaniu Pure Metal 2w1 ST481E BaByliss Paris sprawdza się lepiej.

Prostownice do włosów / #News

st388e-babyliss-paris-classic-jpg-8894

Prostowanie doskonałe z zestawem ST388E BaByliss Paris

Doskonały i długotrwały efekt osiągany bez trudu? Brzmi doskonale!