/hamag/assets/progesteron-slaj-960-jpg-4428.jpeg

PROGRESSteron w Poznaniu

Ruszyły zapisy na Festiwal PROGRESSteron!

Data publikacji: 24.08.2016

Festiwal PROGRESSteron to największe wydarzenie rozwojowe dla kobiet w Polsce. To prawdziwie twórcza i magiczna przestrzeń pełna zaskakujących historii, które motywują do zmian.

W dwa weekendy – 23-25.09 oraz 30.09-02.10 w Collegium Da Vinci będzie miała miejsce kolejna, już 34. edycja PROGRESSteronu, właśnie ruszyły zapisy! Festiwal w Poznaniu odbywa się już od trzynastu lat. W tym roku w programie znajdziecie między innymi: 10 rzeczy, które powinnaś wiedzieć o randkach; Co z tą kasą?; Zdrowy wegetarianizm; Yoga po angielsku; Zainspiruj się do dobrych zmian; Mama, Tata vs Żona, Mąż; Jak zadbać o relacje partnerskie po narodzinach dzieci?; Wypuść ubrania na wolność; Przymierz się do zmiany ze stylistką; a także NOWOŚĆ Wordpress? To proste.

To prawdziwe święto dla kobiet. W tak bogatym i ciekawym programie każdy znajdzie coś dla siebie. W poznańskiej edycji Festiwalu przewidziano ponad 70 zajęć, warsztatów i wykładów z jedenastu dziedzin, m.in. poznaj siebie, mogę więcej, wolne dzieci, szczęśliwi rodzice, DIY – z pasji tworzenia. To właśnie w tej niezwykłej atmosferze kobiety mogą poznawać się, inspirować do działania i pięknego życia oraz zdobyć konkretną wiedzę z rozmaitych dziedzin. Organizatorzy PROGRESSteronu tak komponują program, aby wszystkie zajęcia były dla uczestniczek motywacją do zmian, źródłem energii oraz okazją do chwili relaksu!

Festiwal PROGRESSteron odbywa się wiosną i jesienią w największych miastach Polski:. Poznaniu, Trójmieście, Warszawie. Do tej pory wzięło w nim udział 85 000 osób.

 

Program i rezerwacja miejsca: festiwalprogressteron.pl

Zobacz także

HAmagowe nowiny / #News

archi-classic-jpg-11636

WIECZORY Z ARCHITEKTURĄ w listopadzie!

ARCH_event w listopadzie zaprasza na trzy WIECZORY Z ARCHITEKTURĄ – trzy różne miejsca, trzech zdolnych polskich architektów i potrójna możliwość zdobycia informacji na temat nowości produktowych w Polsce.

HAmagowe nowiny / #News

konwent-classic-jpg-11604

Konwent Rozwoju 3#: biznes ponadczasowy!

Konwent Rozwoju 3# już 17 listopada odbędzie się w Poznaniu! Zapraszamy wszystkich tych, którzy stawiają na progres!

HAmagowe nowiny / #News

proday-classic-1-jpg-11513

#PROday – event dla branży wnętrzarskiej

Interesujecie się urządzaniem wnętrz? Chcecie podzielić się swoim nowatorskim pomysłem? Poznajcie projekt #PROday!