/hamag/assets/philips-shaver-7000-slider-jpg-2418.jpeg

Precyzyjne golenie na sucho i mokro z Philips Shaver 7000

Czy na sucho, czy na mokro – golarka elektryczna Philips Shaver 7000 zachowuje wysoką precyzję, pozostając jednocześnie bardzo delikatna.

Data publikacji: 11.05.2016
Philips Shaver 7000 to golarka elektryczna, która wyróżnia się niezwykłym połączeniem ponadprzeciętnej precyzji, wysokiego poziomu komfortu oraz delikatności – nawet dla bardzo wrażliwej skóry.

Golarka Philips Shaver 7000 została wyposażona w trzy głowice, które bez najmniejszego problemu potrafią poruszać się w 5 kierunkach. Ta cecha przekłada się na dokładne i wygodne golenie niezależnie od kształtu twarzy i na wszystkich jej krzywiznach. Pierścienie Comfort zostały pokryte powłoką z tysięcy mikrogranulek, które tworzą delikatną, miękką powierzchnię o idealnym poślizgu. W efekcie przemieszczanie się głowicy po twarzy jest łagodne, co umożliwia zapobieganie występowaniu podrażnień nawet na skórze wrażliwej.

Golarka Philips Shaver 7000

Nowy system ostrzy jednak nie tylko chroni skórę, ale też precyzyjnie goli zarost. Specjalnie zaprojektowany układ otworów ustawia każdy włos pod odpowiednim kątem, a system Super Lift & Cut Action unosi włoski, po czym ścina je przy samej skórze. Z kolei w przypadku chęci pozostawienia zarostu z pomocą przychodzi nakładka umożliwiająca regulację długości brody na pięciu poziomach.

Philips Shaver 7000 to urządzenie przystosowane do golenia na sucho i na mokro (z wykorzystaniem pianki lub żelu). Możliwe jest nawet golenie pod prysznicem – dzięki wodoodpornej obudowie i zasilaniu akumulatorowemu. Jedno naładowanie (które trwa godzinę) umożliwia do 50 minut golenia. Nie zabrakło również trybu szybkiego ładowania, które już po kilku minutach pozwala na jednorazowe golenie.

Utrzymanie golarki elektrycznej Philips Shaver 7000 w czystości nie stanowi najmniejszego problemu. System SmartClean aktywowany poprzez wciśnięcie przycisku na obudowie automatycznie czyści i konserwuje urządzenie, równocześnie je ładując. Samą obsługę ułatwia zaś intuicyjny wyświetlacz umieszczony w dolnej części golarki.

Źródło: PhilipsSprawdź ceny - Beurer KS 19 Breakfast

Zobacz także

Golarki / #Artykuł

golarka-jpg-12345

Jaką golarkę elektryczną kupić? TOP 10

Jeśli zastanawiasz się jaką golarkę elektryczną kupić w tym artykule znajdziesz odpowiedź. Przedstawiamy 10 najlepszych elektrycznych maszynek do golenia brody, od małego zarostu, poprzez brodę prawdziwego drwala.

Golarki / #News

philips-oneblade-box-jpg-12709

Jedna maszynka do twarzy i ciała - nowe modele Philips OneBlade

Mężczyźni wolą jedną rzecz do wszystkiego i Philips zdaje sobie z tego sprawę. Dlatego jego nowe maszynki z rodziny OneBlade pozwalają pozbyć się zbędnego owłosienia nie tylko z twarzy, ale też z ciała.

Golarki / #News

jaka-lodowka-do-3000-top5-mid.jpg

23 czerwca Dzień Ojca – pomysły na prezent od Braun

Golarka lub maszynka to ponadczasowy pewniak na prezent z okazji Dnia Ojca.