Pralko-suszarka AEG L99695HWD – cicha i wydajna

Potrafi doskonale uprać i wysuszyć Twoje ubrania i zrobić to z niezwykłą kulturą.

Data publikacji: 11.02.2017
OptiSense – tak nazywa się technologia, dzięki której wolnostojąca pralko-suszaka L99695HWD firmy AEG doskonale pierze wszystko, co włożysz do jej bębna. Na czym polega sekret?

Technologia OptiSense to w rzeczywistości układ specjalnych czujników, które potrafią z dużą dokładnością określać ciężar wkładu i to nie tylko na początku, ale też w trakcie prania. Efektem jest zawsze optymalny czas trwania cyklu (czyli oszczędność czasu) i niskie zużycie energii (czyli oszczędność pieniędzy). To między innymi to rozwiązanie zagwarantowało urządzeniu certyfikat Woolmark Blue przyznawany sprzętom, które zapewniają nie tylko doskonałą czystość ubrań, ale też dbają o bezpieczeństwo najdelikatniejszych z nich. To oczywiście jeszcze nie wszystko.

Pralko-suszarka AEG L99695HWD

Sercem pralko-suszarki jest bezszczotkowy silnik inwerterowy – jest on nie tylko energooszczędny, ale też niebywale cichy i znacznie bardziej wytrzymały, co oznacza, że AEG L99695HWD to zakup na lata. Zastosowana tutaj technologia pompy ciepła umożliwia z kolei zmniejszenie zużycia energii o 40 proc. przy jednoczesnym zachowaniu nienagannych efektów suszenia. Wspominaliśmy już, że urządzenie pozwala na wykonanie prania i suszenia ubrań w jednym cyklu? Nie? To wspominamy.

Pralko-suszarka AEG L99695HWD pozwala na pranie maksymalnie 9 kilogramów ubrań i suszenie 6 kilogramów. Jej bęben rozpędza się aż do 1600 obrotów na minutę, co zapewnia doskonałe rezultaty. W zależności od potrzeb możesz regulować parametry pracy i wybrać jeden z jej programów (między innymi delikatny, tkaniny syntetyczne, bawełna, antyalergiczny i super eco 15). Dobrze opisane pokrętło i czytelny wyświetlacz LCD gwarantują z kolei dziecinnie prostą obsługę. A skoro już przy dzieciach jesteśmy, to dodajmy, że nie mogło też zabraknąć zabezpieczenia przed ich ciekawymi świata paluszkami. 

Źródło: AEG

Zobacz także

Duże AGD / #News

h-suszarki-icon-jpg-13082

Suszarka automatyczna. Będzie jak zmywarka?

Jeszcze niedawno zmywarka była uważana za zupełnie zbędny sprzęt – dziś niemal nie wyobrażamy sobie bez niej życia. Znajduje się w coraz większej liczbie domów i z powodzeniem ułatwia życie. Czy taka sama przyszłość czeka suszarki automatyczne?

Duże AGD / #News

h-vestfrost-wfg18-box-jpg-13047

Bezpieczna i stylowa przestrzeń dla wina

Chłodziarka Vestfrost WFG18 to bezpieczna przestrzeń dla wina. Zastosowane technologie dbają o zachowanie jego idealnego smaku, koloru i aromatu.

Duże AGD / #News

h-sharp-suszarka-box-jpg-12971

Na pytanie o nowoczesne suszarki odpowiada Sharp

Oszczędzaj czas, energię, miejsce i… nerwy – nowe suszarki Sharp z linii TD mogą okazać się w tym bardzo pomocne.