/hamag/assets/amica-emawp-8123-lcldw-slider-jpg-4592.jpeg

Pralka z czujnikiem poziomu wody Auto Sensor

Amica EMAWP 8123 LCLDW to pralka dość duża, ale jednocześnie nie narażająca nas na wysokie koszty.

Data publikacji: 02.09.2016
Dom bez pralki? Trudno to sobie wyobrazić i to niezależnie od ilości osób, jaka składuje w koszach swoje brudne ubrania. Skoro urządzenie to odgrywa tak duże znaczenie dla komfortu naszego codziennego funkcjonowania, kluczową decyzję podejmujmy już na etapie zakupu. Wybrać najbardziej odpowiedni model nie jest łatwo, ale spore szanse na spełnienie oczekiwań zdaje się mieć Amica EMAWP 8123 LCLDW.

Pralka ta może pochwalić się całkiem sporą już pojemnością wynoszącą 8 kg. Mogłoby się wydawać, że w takim przypadku trudno mówić będzie o jakimkolwiek oszczędzaniu. Nic bardziej mylnego. Amica EMAWP 8123 LCLDW może pochwalić się inteligentnym czujnikiem poziomu wody Auto Sensor. Odpowiada on za automatyczny dobór wody do rodzaju i ilości pranej odzieży, co znacząco optymalizuje pranie i jego efektywny.

Bardzo dobrze wypada tutaj również kwestia poboru energii elektrycznej. Amica EMAWP 8123 LCLDW legitymuje się klasą energetyczną A+++. Zastosowany silnik Logic Drive to gwarancja długiej żywotności, a także cichej pracy pralki. Poziom hałasu sięga maksymalnie 54 dB i 74 dB, odpowiednio podczas prania i wirowania.

Amica EMAWP 8123 LCLDW

Bardzo ważna jest przy praniu nie tylko sama efektywność tego procesu, ale również bezpieczeństwo naszych ubrań. Tutaj stoi ono na wysokim poziomie, w czym zasługa bębna Pearl Drum. Chroni on ubrania nie tylko w trakcie prania, ale i wirowania. Dodatkowo system Aqua Ball zapewnia pełne wykorzystanie środków piorących.

Jeśli chodzi o programy prania to do dyspozycji oddawane są wszystkie najpopularniejsze. Większą uwagę poświecić wypada natomiast programowi Pranie Antyalergiczne idealnemu dla ubranek dziecięcych i osób z wrażliwą skórą oraz Ulubiony, do którego przypisać można dowolnie wybrane ustawienia.

Amica EMAWP 8123 LCLDW może pochwalić się bardzo dużym wsadem, w wygodnym korzystaniu z urządzenia pomaga również intuicyjne sterowanie. Wszystko zostało bardzo dokładnie opisane, dodatkowo producent zastosował tu wyświetlacz LED. Opcja Child Lock zapobiega przypadkowej zmianie ustawień i programów przed nasze pociechy.

Źródło: Amica

Zobacz także

Pralki / #Artykuł

classic-jpg-12285

Jaką pralkę wybrać? TOP 10

Jeśli zastanawiasz się jaką pralkę kupić, to dobrze trafiłeś. Przedstawiamy 10 najlepszych pralek w różnych cenach, w zależności od zasobności portfela znajdziesz tu pralkę dla siebie. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę przy wyborze pralki w 2020 roku.

Pralki / #Artykuł

samsung-ai-control-icon-jpg-13075

Ta pralka chce Cię poznać

Piorą szybciej i oszczędniej, a do tego są inteligentne i delikatne dla tkanin. Nowe pralki Samsung AI Control są w stanie skutecznie zwiększyć twój komfort, a to tylko początek wyliczanki.

Pralki / #Test

classic-jpg-12915

Pralka Samsung WW10M86INOA - czy warto inwestować w nowoczesne technologie?

Samsung QuickDrive WW10M86INOA to dopracowana w każdym detalu pralka z półki premium. Jest cicha, bardzo pojemna, gwarantuje znaczne przyśpieszenie procesu prania, energooszczędność i wydajność na lata. Czy jest warta inwestycji?