/hamag/assets/hotpoint-news-big-jpg-370.jpeg

Pralka do zadań delikatnych

Nowe pralki marki Hotpoint dzięki technologii DIRECT INJECTION oraz DIGITAL MOTION piorą w niskich temperaturach, mając baczenie na delikatne tkaniny.

Data publikacji: 22.10.2015

Najnowsze pralki marki Hotpoint usuwają plamy już w  20°C. Za sprawą nowych rozwiązań – DIRECT INJECTION oraz DIGITAL MOTION można skutecznie prać delikatne tkaniny zarówno białe, jak i kolorowe razem bez obawy zafarbowania. Zazwyczaj detergent opada na dno razem z wodą i miesza się z nią po podgrzaniu wody, w wybranych modelach pralek Hotpoint łączą się one już na początku cyklu i tworzą mus piorący. Szybko i bezpiecznie wnika on w tkaninę i pozwala usuwać plamy nawet w niskich temperaturach. Technologia DIGITAL MOTION także pomaga w bezpieczniejszym odplamianiu – 10 nowych ruchów bębna gwarantuje bardziej efektywne działanie. Najnowsza linia pralek zadba także o pranie wełnianych swetrów, materiałów delikatnych (jak kaszmir) lub przeznaczonych do prania ręcznego. Dzięki oznaczeniu „Wool Hand Wash Safe” możemy być pewni, że nie ulegną one zniszczeniu – włókna wełny nie skręcają się i pozostają w odpowiednim ułożeniu.

Źródło: materiały prasowe

Zobacz także

Pralki / #Artykuł

classic-jpg-12285

Jaką pralkę wybrać? TOP 10

Jeśli zastanawiasz się jaką pralkę kupić, to dobrze trafiłeś. Przedstawiamy 10 najlepszych pralek w różnych cenach, w zależności od zasobności portfela znajdziesz tu pralkę dla siebie. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę przy wyborze pralki w 2020 roku.

Pralki / #Artykuł

samsung-ai-control-icon-jpg-13075

Ta pralka chce Cię poznać

Piorą szybciej i oszczędniej, a do tego są inteligentne i delikatne dla tkanin. Nowe pralki Samsung AI Control są w stanie skutecznie zwiększyć twój komfort, a to tylko początek wyliczanki.

Pralki / #Test

classic-jpg-12915

Pralka Samsung WW10M86INOA - czy warto inwestować w nowoczesne technologie?

Samsung QuickDrive WW10M86INOA to dopracowana w każdym detalu pralka z półki premium. Jest cicha, bardzo pojemna, gwarantuje znaczne przyśpieszenie procesu prania, energooszczędność i wydajność na lata. Czy jest warta inwestycji?