/hamag/assets/beko-wmy-1114440lb1-slider-jpg-7610.jpeg

Pralka Beko Superia – nowoczesna w każdym calu

Pralka Beko WMY 111444 LB1 to pojemność 11 kg, prędkość 1400 obr./min i 16 programów automatycznych.

Data publikacji: 03.02.2017
Tworząc linię pralek Superia, firma Beko czerpała inspirację z natury. Efektem są urządzenia łączące nowoczesną stylistykę, niezawodne technologie oraz szeroką funkcjonalność, stworzoną z myślą o wymagających paniach domu. Model WMY 111444 LB1 jest kwintesencją tego podejścia.

W dużej rodzine liczba prań w tygodniu potrafi przyprawić o ból głowy. Sytuacja zmienia się jednak, gdy pralka ma większą pojemność – tak jak Beko WMY 111444 LB1, w której bębnie zdołasz zmieścić nawet 11 kilogramów wsadu. O ubrania pozostawione w jego wnętrzu kompletnie nie musisz się martwić. Innowacyjna konstrukcja bębna AquaWave sprawia, że tkaniny są doskonale chronione i nawet po wielu praniach wyglądają zupełnie jak nowe. O to, by Twój portfel zbytnio nie cierpiał, dbają też nowoczesne podzespoły, które pozwoliły osiągnąć klasę energetyczną A+++.

Sercem nowej pralki Beko jest wydajny silnik inwerterowy Direct Drive, bezpośrednio połączony z bębnem. Taka konstrukcja ogranicza generowany hałas, zwiększa wytrzymałość i zmniejsza zapotrzebowanie na prąd – jest więc ekonomicznie i przyjemnie dla ucha. Model Superia WMY 111444 LB1 jest też przystosowany do pracy w nocy – w specjalnym trybie pracuje tak cicho, że w żadnym razie nie zakłóci Twojego spokojnego snu. Wartym uwagi elementem jest też niklowana grzałka – niezawodna przez lata, bo nie dopuszcza do osadzania się kamienia.

Pralka Beko WMY 111444 LB1

Bęben pralki rozpędza się do 1400 obrotów na minutę, dzięki czemu wyjmowane ubrania są praktycznie suche. Samo urządzenie oddaje do Twojej dyspozycji 16 automatycznych programów przystosowanych do różnego rodzaju tkanin. Wśród nich znajdują się programy do ubranek dziecięcych, lekko zabrudzonej odzieży, tkanin delikatnych oraz specjalne – do usuwania sierści czy zapobiegające blaknięciu bawełny. Wybranie odpowiednich ustawień ułatwia czytelnie opisane, podświetlane pokrętło i wyraźny wyświetlacz LCD. 

Źródło: Beko

Zobacz także

Pralki / #Artykuł

classic-jpg-12285

Jaką pralkę wybrać? TOP 10

Jeśli zastanawiasz się jaką pralkę kupić, to dobrze trafiłeś. Przedstawiamy 10 najlepszych pralek w różnych cenach, w zależności od zasobności portfela znajdziesz tu pralkę dla siebie. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę przy wyborze pralki w 2020 roku.

Pralki / #Artykuł

samsung-ai-control-icon-jpg-13075

Ta pralka chce Cię poznać

Piorą szybciej i oszczędniej, a do tego są inteligentne i delikatne dla tkanin. Nowe pralki Samsung AI Control są w stanie skutecznie zwiększyć twój komfort, a to tylko początek wyliczanki.

Pralki / #Test

classic-jpg-12915

Pralka Samsung WW10M86INOA - czy warto inwestować w nowoczesne technologie?

Samsung QuickDrive WW10M86INOA to dopracowana w każdym detalu pralka z półki premium. Jest cicha, bardzo pojemna, gwarantuje znaczne przyśpieszenie procesu prania, energooszczędność i wydajność na lata. Czy jest warta inwestycji?