/hamag/assets/amica-logic-drive-slider-jpg-6254.jpeg

Pralka Amica to zakup na lata, dzięki silnikowi Logic Drive (i nie tylko)

Jednym z priorytetów firmy Amica jest wieloletnia niezawodność.

Data publikacji: 23.11.2016
Początki XXI wieku nie były najlepsze dla branży elektronicznej. Ludzi zostali wręcz przyzwyczajeni do tego, że sprzęty AGD muszą wymieniać co kilka lat. Na szczęście producenci zauważyli wreszcie, że coś jest tutaj nie tak i jednym z ich priorytetów stała się niezawodność. Doskonałym przykładem firmy, która o tym pamięta, jest Amica, od wielu już lat montująca w swoich pralkach silniki Logic Drive.

Silnik Logic Drive został pozbawiony szczotek, co zwiększa wytrzymałość i trwałość pralek. Szczotki jednak są nie tylko jednymi z najczęściej ulegających zniszczeniu elementów, ale też jednymi z najgłośniejszych. Ich likwidacja pozwoliła więc również skutecznie obniżyć poziom generowanego przez urządzenia hałasu, szczególnie dającego się we znaki podczas wirowania na wysokich obrotach. Dzięki temu silnikowi pralki Amica są trwałe, solidne, ale też ciche. Mogą pracować przez wiele lat i to nie tylko w dzień, ale i w nocy. 

– Dokonując zakupu pralki poszukujemy sprzętu, które posłuży nam przez co najmniej kilka lat. Amica, znając potrzeby konsumentów, stara się dbać o solidność i trwałość swoich sprzętów ulepszając je z roku na rok są pod wieloma względami – chwali się producent.

Pralka Amica z silnikiem Logic Drive

Pralka Amica to zakup na lata nie tylko ze względu na wysokiej klasy bezszczotkowy silnik Logic Drive. To także obudowa poddawana procesowi kataforezy, dzięki któremu jest ona odporna na korozję i uszkodzenia mechaniczne. Sama blacha natomiast spędza 1000 godzin w komorze solnej – to test wytrzymałości, który daje gwarancję wysokiej jakości materiału. 

Kupując sprzęt na lata chcemy, by służył nam nie tylko wiernie, ale też najlepiej jak to możliwe. Dlatego też firma Amica zwraca uwagę na funkcjonalność swoich pralek oraz na to, by zapewniały one odpowiednie bezpieczeństwo tkanin. W tym celu opracowany został między innymi bęben Pearl Drum ze strukturą w kształcie pereł, która skutecznie redukuje tarcie ubrań.

Źródło: Amica

Zobacz także

Pralki / #Artykuł

classic-jpg-12285

Jaką pralkę wybrać? TOP 10

Jeśli zastanawiasz się jaką pralkę kupić, to dobrze trafiłeś. Przedstawiamy 10 najlepszych pralek w różnych cenach, w zależności od zasobności portfela znajdziesz tu pralkę dla siebie. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę przy wyborze pralki w 2020 roku.

Pralki / #Artykuł

samsung-ai-control-icon-jpg-13075

Ta pralka chce Cię poznać

Piorą szybciej i oszczędniej, a do tego są inteligentne i delikatne dla tkanin. Nowe pralki Samsung AI Control są w stanie skutecznie zwiększyć twój komfort, a to tylko początek wyliczanki.

Pralki / #Test

classic-jpg-12915

Pralka Samsung WW10M86INOA - czy warto inwestować w nowoczesne technologie?

Samsung QuickDrive WW10M86INOA to dopracowana w każdym detalu pralka z półki premium. Jest cicha, bardzo pojemna, gwarantuje znaczne przyśpieszenie procesu prania, energooszczędność i wydajność na lata. Czy jest warta inwestycji?