/hamag/assets/russell-hobbs-22281-56-slider-jpg-7796.jpeg

Praktyczna szatkownica Russell Hobbs 22281-56

Slice & Go Multi to całkowicie uzasadniona nazwa dla nowej szatkownicy firmy Russell Hobbs.

Data publikacji: 13.02.2017
Szatkowanie cebuli bez urojenia choćby jednej łzy? A może krojenie ogórka w ekspresowym tempie bez obaw o palce? Takie rzeczy to tylko z szatkownicą. W ofercie firmy Russell Hobbs pojawiło się bardzo interesujące urządzenie tego typu – Aura Slice & Go Multi. Czym konkretnie może się pochwalić?

Szeroka funkcjonalność jest niewątpliwie jedną z największych zalet szatkownicy Russell Hobbs Aura Slice & Go Multi (w katalogach znajdziesz ją pod numerem 22281-56). Urządzenie to doskonale sprawdzi się nie tylko podczas szatkowania miękkich warzyw, takich jak cebula czy twardszych jak kapusta, ale też do krojenia marchewki i ogórka na plastry oraz tarcia sera, na przykład parmezanu. W zestawie znajdziesz trzy kolorowe tarcze – właśnie do krojenia, szatkowania i ścierania. I gdy wydaje się już, że to koniec, producent dorzuca jeszcze praktyczną końcówkę do przygotowywania bezcukrowych deserów z mrożonych owoców. 

Szatkownica Russell Hobbs Aura Slice & Go Multi 22281-56

Szatkownica Russell Hobbs Aura Slice & Go Multi doskonale nada się więc do przygotowania wszelkiej maści pyszności – od sałatek warzywnych, przez przekąski, aż po zdrowe i lekkie desery. Co więcej, wszystkiego tego możesz dokonać zaledwie w kilka chwil. Przede wszystkim dlatego, że sercem urządzenia jest silnik o dużej mocy 250 W. Po drugie, ze względu na dziecinnie łatwy montaż i demontaż kolorowych, wykonanych ze stali nierdzewnej tarcz. Wreszcie, z powodu niewielkich rozmiarów, które pozwalają mieć ten sprzęt zawsze w zasięgu ręki.

Urządzenie jest łatwe i całkowicie bezpieczne w użytkowaniu, jak i czyszczeniu. Zostało wykonane z solidnych, wysokiej jakości materiałów, a do tego zapewnia doskonałą wydajność i funkcjonalność w kuchni. Russell Hobbs Aura Slice & Go Multi ma wszystko, czego od takiego sprzętu można dziś wymagać.

Źródło: Russell Hobbs

Zobacz także

Małe AGD do kuchni / #Galeria

top5-para-classic-jpg-3165

Jaki parowar kupić? TOP 5

Gotowanie na parze to idealny sposób na dobre zdrowie i szczupłą sylwetkę!

Małe AGD do kuchni / #News

floral-2classic-jpg-11509

Legacy Floral, czyli nowa kolekcja Russell Hobbs

Najnowsza kolekcja Legacy Floral marki Russell Hobbs jest pełna szaleństwa i kwiatowej świeżości!

Małe AGD do kuchni / #Recenzja

classic-jpg-11383

Gofrownica MPM MGO-25 – wspomnienie lata

Prosta w obsłudze i ładna. Gofrownica MPM MGO-25 to sposób na domową gofrarnię!