/hamag/assets/golarki-braun-slider-jpg-4967.jpeg

Pomysł na prezent na Dzień Chłopaka? Golarka Braun

Wraz z firmą Braun polecamy cztery golarki, które pomogą w goleniu i stylizacji zarostu.

Data publikacji: 19.09.2016
Dziewczyny, pamiętacie, że 30 września jest Dzień Chłopaka? Wybór odpowiedniego prezentu nigdy nie jest łatwy, ale wraz z firmą Braun postanowiliśmy wam pomóc. Każdy facet potrzebuje dobrej golarki – z takiego podarunku on będzie zadowolony i wy też będziecie zadowolone. Niemiecki producent wytypował cztery modele, dzięki którym jego zarost będzie wystylizowany tak, jak powinien.

Braun BT 5070 to nieskomplikowany, ale bardzo wygodny i elegancki trymer do zarostu. Dzięki regulacji z dokładnością do 0,5 mm broda i wąsy Twojego chłopaka będą prezentowały się doskonale. Stale ostre ostrza nie powodują podrażnień, dzięki czemu golenie będzie przyjemne i bezpieczne.

Kolejna propozycja to Braun MG5090 – wielofunkcyjna maszynka do golenia, która cechuje się nie tylko doskonałą efektywnością. Jej istotnym atutem są niewielkie gabaryty, dzięki którym bez problemu można ją zabrać ze sobą na wakacje lub weekendowy wypad. Przycinanie zarostu, stylizacja, golenie… – urządzenie sprawdzi się w każdym z tych zastosowań.

Braun BT 5070 i MG5090

Golarka Braun Series 3 3090cc to model dla facetów ciągle będących w biegu i robiących wszystko na ostatnią chwilę. Technologia MicroComb naprowadza na ostrze więcej włosków i tym samym zdecydowanie skraca czas potrzebny na golenie, nawet niewielkiego zarostu. Dodatkowym atutem jest wodoodporność urządzenia, dzięki której można korzystać z niego także pod prysznicem.

Jeżeli Twój chłopak ma wrażliwą skórę, najlepszym rozwiązaniem będzie golarka Braun °CoolTec CT2s. Została ona wyposażona w dodatkowy element chłodzący, który stale dba o wysoki poziom komfortu podczas golenia i zapobiega podrażnieniom na skórze twarzy. Ostrza Sensoblade poradzą sobie natomiast z włoskami rosnącymi w każdą stronę.

Braun Series 3 3090cc i CoolTec CT2s

Ile kosztują proponowane golarki firmy Braun? Ich ceny przedstawiają się następująco:

  • Braun BT 5070 – 299 zł
  • Braun MG5090 – 439 zł
  • Braun Series 3 3090cc – 679 zł
  • Braun °CoolTec CT2s – 719 zł

Źródło: Braun

Zobacz także

Golarki / #Artykuł

golarka-jpg-12345

Jaką golarkę elektryczną kupić? TOP 10

Jeśli zastanawiasz się jaką golarkę elektryczną kupić w tym artykule znajdziesz odpowiedź. Przedstawiamy 10 najlepszych elektrycznych maszynek do golenia brody, od małego zarostu, poprzez brodę prawdziwego drwala.

Golarki / #News

philips-oneblade-box-jpg-12709

Jedna maszynka do twarzy i ciała - nowe modele Philips OneBlade

Mężczyźni wolą jedną rzecz do wszystkiego i Philips zdaje sobie z tego sprawę. Dlatego jego nowe maszynki z rodziny OneBlade pozwalają pozbyć się zbędnego owłosienia nie tylko z twarzy, ale też z ciała.

Golarki / #News

jaka-lodowka-do-3000-top5-mid.jpg

23 czerwca Dzień Ojca – pomysły na prezent od Braun

Golarka lub maszynka to ponadczasowy pewniak na prezent z okazji Dnia Ojca.