/hamag/assets/polar-balance-slider-jpg-7585.jpeg

Polar Balance to coś więcej niż waga

Producent określa to urządzenie systemem kontroli masy ciała. Trafnie!

Data publikacji: 02.02.2017
Jeśli Twoim celem jest utrata lub utrzymanie obecnej masy ciała, to Polar ma coś specjalnie dla Ciebie. To inteligentna waga Polar Balance, która łączy się z aplikacją i innymi produktami tego producenta, aby dostosować wymagany poziom aktywności do pożądanej masy ciała.

Robi doskonałe pierwsze wrażenie i można by się na ten temat rozpisywać, ale nie oszukujmy się – wygląd nie jest najważniejszą cechą wagi. W przypadku tego konkretnego modelu nie jest nią też sucha specyfikacja (choć wspomnieć należy, że dokładność pomiaru to 0,1 kg). Co więc? Dodatkowa funkcjonalność, która sprawia, że Polar Balance zalicza się do kategorii wag inteligentnych, a nawet czegoś więcej – systemów kontroli masy ciała.

Waga Polar Balance

Polar Balance nie tylko wskazuje wagę, ale też monitoruje BMI (czyli indeks masy ciała) oraz to, jak zmienia się Twoja masa w czasie. Dodatkowo bezprzewodowo przesyła informacje o masie ciała za pomocą Bluetootha do Twojego smartfona lub tabletu, na ekranie których pojawiają się nie tylko suche liczby, lecz znacznie, znacznie więcej. Reszta wskaźników jest obliczana przez serwis, a Twoim oczom ukazują się wykresy, wskaźniki dziennej aktywności (dostępne dla użytkowników monitorów aktywności) oraz cenne wskazówki, które pozwolą osiągnąć spersonalizowane cele. Dzień po dniu będziesz się przybliżała do ich realizacji, a aplikacja będzie Ci o tym nieustannie przypominać i motywować do działania. 

Zestaw Polar Balance

W serwisie Polar Flow w zakładce Balance znajdują się także wskazówki na temat odżywiania i aktywności, dzięki którym można dowiedzieć się, ile kalorii należy wyeliminować z diety, a ile spalić podczas ćwiczeń. Producent zaleca sparowanie wagi i aplikacji z monitorem aktywności, w celu ułatwienia kontroli masy ciała i skutecznego osiągnięcia jej wybranego poziomu.

Źródło: Polar

Zobacz także

Wagi łazienkowe / #Artykuł

classic-jpg-12246

Jaką wagę diagnostyczną kupić? TOP 5

Dobra waga diagnostyczna to bardzo przydatne urządzenie, jeżeli zastanawiasz się jaką wybrać, przygotowaliśmy zestawienie urządzeń, na które warto zwrócić uwagę, które spełnią oczekiwania nawet wymagających.

Wagi łazienkowe / #Galeria

top5-wagi-classic-jpg-4787

TOP 5 – jaką wagę łazienkową kupić?

Innowacyjne wagi łazienkowe działają niczym komputery. Jakie modele warto wziąć pod uwagę podczas zakupu?

Wagi łazienkowe / #Recenzja

waga-polar-balance-classic-jpg-7977

Polar Balance – w harmonii ze sobą

Waga Polar Balance, oprócz funkcji podstawowej związanej z pomiarem masy ciała, oferuje coś znacznie lepszego – cały pakiet podpowiedzi pomagający schudnąć szybko i efektywnie.