/hamag/assets/remington-plaza-slider-jpg-10242.jpeg

Plażowe fryzury z Remington Air Plates

Jakie fryzury będą rządzić w tym roku na plażach i jak się wyróżnić? Podpowiadamy wraz z firmą Remington.

Data publikacji: 30.06.2017
Mija kilka miesięcy odkąd marka Remington zaprezentowała swoją ulepszoną prostownicę do włosów o nazwie Air Plates, której najważniejszą zaletą jest dokładniejsze układanie fryzury, dzięki maksymalnemu przyleganiu urządzenia do włosów. Teraz producent postanowił skorzystać z tego, że jest początek okresu wakacyjnego, aby przedstawić kilka pomysłów na kreatywne wykorzystanie możliwości swojego sprzętu. Innymi słowy – oto fryzury na plażę, które z Air Plates przygotujesz w mig.

Fale to od wielu już lat plażowy hit, który świetnie prezentuje się właściwie w każdym wydaniu. Na taką fryzurę mogą postawić posiadaczki dłuższych, jak i krótszych włosów. Remington chwali się, że dzięki większej powłoce ceramicznej prostownica Air Plates pozwala szybko i bezpiecznie uformować loki, nadające włosom objętości i zdrowego wyglądu. 

Fale - fryzura na plażę #1

Lato to też dobry moment na eksperymenty. W tym roku na plażach zarządzić może luźny koczek – kobiecy i zawadiacki zarazem. Najlepiej komponuje się z opaską, która jest nie tylko ciekawym akcentem, ale też przy okazji stanowi dodatkową ochronę dla włosów. 

Luźny koczek - fryzura na plażę #2

Kucyk i koński ogon to klasyka, która pozostaje wiecznie żywa. To praktyczne i niezwykle proste do wykonania upięcia. Można je też urozmaicić, dodając delikatnie falujące skręty, ale nawet w tradycyjnej formie będzie całkowicie w porządku.

Kucyk i koński ogon - fryzura na plażę #3

Kolejnym klasycznym upięciem, które ponadto z roku na rok zyskuje coraz większą popularność, są warkocze. Bardzo dziewczęce, a zarazem zmysłowe. Można postawić na zwykłe warkoczyki albo też na mniej typowe rozwiązania, jak te poniżej:

Warkocze - fryzura na plażę #4

Każdą z tych fryzur można bez większych problemów osiągnąć, wykorzystując prostownicę Remington Air Plates S7412 – albo żeby wyprostować włosy przed upięciem, albo żeby wykonać fale lub loki, albo wreszcie do wykończenia fryzury (jak w przypadku wspomnianego kucyka). Poręczna konstrukcja, nowoczesne technologie i szerokie opcje regulacji pozwalają Ci wykazać się kreatywnością.

Źródło: Remington

Zobacz także

Trendy / #News

i-dz-icon-jpg-13185

Małe zmiany dla dużej różnicy

Już 22 kwietnia obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji warto poszukać sposobów na to, by zadbać o naszą planetę.

Trendy / #News

ikea-wiosna-icon-jpg-13175

Wiosenny powiew świeżości w IKEA

Wraz z wiosną w sklepach IKEA pojawiają się nowości produktowe, pozwalające tchnąć nieco świeżości do naszych czterech ścian.

Trendy / #News

s-d-icon-jpg-13159

Sztuka w cyfrowej odsłonie

Sztuka i technologia coraz częściej się przecinają. Chociaż nie, to złe słowo – raczej się: uzupełniają. Najlepszym tego dowodem jest ogłoszona właśnie współpraca pomiędzy domem aukcyjnym DESA Unicum a firmą Samsung.