/hamag/assets/plecak-dark-marki-plantwear-otwarcie-jpg-9180.jpeg

Plantwear – moc żywicy

Zegarki, torby, plecaki – oto czym zaskakuje nowa kolekcja marki Plantwear.

Data publikacji: 26.04.2017

Marka Plantwear, znana głównie z produkcji drewnianych zegarków, obecnie zaskakuje mnogością projektów. Okazuje się, że Plantwear to nie tylko niesztampowe zegarki i okulary, ale także plecaki czy pierścionki.

Znamy je doskonale. Najnowsza kolekcja przynosi wiele dobrego. Nas zachwyciła żywica, która pojawia się w niektórych realizacjach. – W nowych kolekcjach zastosowaliśmy autorski sposób łączenia łamanego drewna z żywicą. Pozornie banalny proces – co może być trudnego w złamaniu kawałka drewna? Jednak to najbardziej skomplikowany, wymagający precyzji i umiejętności etap produkcji. Dzięki tej metodzie każdy egzemplarz jest całkowicie oryginalny, a każdy klient może nosić na ręce niepowtarzalne dzieło sztuki – podkreśla Ewelina Bury z firmy Plantwear.

Pierścionki z łamanego drewna

Zegarek z żywicą

W redakcji testowaliśmy plecak, który nie tylko fantastycznie się prezentuje, ale jest bardzo wytrzymały i pojemny. Sami zobaczcie!

Plecak marki Plantwear

Zobacz także

Trendy / #News

i-dz-icon-jpg-13185

Małe zmiany dla dużej różnicy

Już 22 kwietnia obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji warto poszukać sposobów na to, by zadbać o naszą planetę.

Trendy / #News

ikea-wiosna-icon-jpg-13175

Wiosenny powiew świeżości w IKEA

Wraz z wiosną w sklepach IKEA pojawiają się nowości produktowe, pozwalające tchnąć nieco świeżości do naszych czterech ścian.

Trendy / #News

s-d-icon-jpg-13159

Sztuka w cyfrowej odsłonie

Sztuka i technologia coraz częściej się przecinają. Chociaż nie, to złe słowo – raczej się: uzupełniają. Najlepszym tego dowodem jest ogłoszona właśnie współpraca pomiędzy domem aukcyjnym DESA Unicum a firmą Samsung.